Kaptan Mustafa Can, 'Beni Yetiştiren Çankırı'ya Borcumu Ödeme Zamanı'

Kaptan Mustafa Can, “Konfederasyon kurucu başkanlığına beni layık gören kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kaptan Mustafa Can, 'Beni Yetiştiren Çankırı'ya Borcumu Ödeme Zamanı'
17 Kasım 2023 - 18:11 - Güncelleme: 17 Kasım 2023 - 18:29
Borcumu Ödeme Zamanı

Çankırı Dernekler Konfederasyon Başkanı Kaptan Mustafa Can, “Konfedarsyon kurucu başkanlığına beni layık gören kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.” Dedi.


Kurucu Başkan Kaptan Mustafa Can: “Çankırı Dernekler Konfederasyonu da aynı şekilde birçok derneğin ve diğer STK’ların tek çatı altında mücadele etmesini sağlayarak eksik halkayı tamamlayacak. ”Kurucu başkanlığa layık görenlere teşekkür eden Çankırı Dernekler Konfederasyonu Kurucu Başkanı Kaptan Mustafa Can, kuruluş sonrası yaptığı açıklamada, “Çok sayıda derneğimizin katılımının yanı sıra vakıflarımızın da onursal üyeliğiyle beraber tam bir birlik görüntüsüne ulaşacağız.” Dedi.

Çankırı Dernekler Konfederasyonu Kurucu Başkanı Kaptan Mustafa Can, geçtiğimiz günlerde Ankara’da düzenlenen “Çankırı Tanıtım Günleri” etkinliğinde Konfederasyonun kuruluşunu açıkladı. Kurucu Başkanı Kaptan Mustafa Can’ın Ankara’da düzenlenen Çankırı Tanıtım Günleri’nde yaptığı konuşma: “Çankırı Dernekler Konfederasyonu kurucu başkanlığına beni layık gören kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.” Sevgili Çankırılılar ve Çankırı dostları…


“Tam bir birlik görüntüsüne ulaşacağız”

Nasıl ki yaren diyarı Çankırı, Kurtuluş Savaşımızın can damarlarından İstiklal Yolu’nun en önemli halkalarından biri olduysa Çankırı Dernekler Konfederasyonu da aynı şekilde birçok derneğin ve diğer STK’ların tek çatı altında mücadele etmesini sağlayarak eksik halkayı tamamlayacak. Çok sayıda derneğimizin katılımının yanı sıra vakıflarımızın da onursal üyeliğiyle beraber tam bir birlik görüntüsüne ulaşacağız.

Doğru Olduğuna İnandığımız Yolda İlerliyoruz 

Elbette hepimiz ülkemizi çok seviyoruz ve insanlarımızın en az diğer ülkelerin insanları gibi rahatça yaşaması için doğru olduğuna inandığımız yolda ilerliyoruz. STK’ların en önemli görevi de bu yolları aklın ve ahlakın ışığında birleştirmektir. İyilik yapmak için çıkılan hiçbir yolun sonu bataklıkta bitmez. Biz de Çankırı Dernekler Federasyonu’nda bunu başaracağız. Biz bundan eminiz, siz de emin olun.

Beni Yetiştiren Çankırı’ya Borcumu Ödeme Zamanı

Kendimi bildim bileli Çankırı’yı hayatımın merkezine koydum. Fakat özellikle iki dönem yönetim kurulu başkanlığını yürüttüğüm Çankırı Vakfı benim yönetici ve liderlik karakterimi çok yükseltti. Şimdi bu birikimlerimi daha da fazlasıyla verme zamanı geldi. Zaman, beni yetiştiren Çankırı’ya borcumu ödeme zamanı.

Hepsine Huzurlarınızda Teşekkür Ediyorum 

Konfederasyon başkanlığı için ismim geçer geçmez tüm üye STK’ların hiç düşünmeden mutabık kalması şu ana kadar ki yolumun da doğru olduğunu bir kere daha gösteriyor. Hepsine huzurlarınızda tek tek teşekkür ediyorum.

Konfederasyon Merkezi Ankara’da, Çankırı’da İletişim Merkezi

Unutmadan… Konfederasyonumuzun merkezi Ankara’da olmakla beraber Çankırı’da da bir iletişim merkezi kuruyoruz. Böylece Çankırı için çalışırken uzaklarda değil, hemen yanınızda olacağız. Sizlerin de yanımızda olacağınızı biliyoruz. Hepinizi saygıyla selamlıyor, esenlikler diliyorum.

Çankırı Dernekler Konfederasyonu Kurucu Başkanı Kapt. Mustafa Can

Bu haber 4777 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum