Karatekin Gazetesi 51. Yaş Gününü Kutladı

30 Ağustos 1969 yılında yayın hayatına başlayan gazetemiz Karatekin gazetesi dün 51. Yaş gününü kutladı.

Karatekin Gazetesi 51. Yaş Gününü Kutladı
31 Ağustos 2019 - 21:17

Kayıkçı "Amacımız hep birlikte Çankırı ve halkımıza hizmet etmektir”

 

Kazım Kayıkçı, “Gazetemizin 51. Kuruluş yıl dönümünü değerli okurlarımızla birlikte kutladık. 30 Ağustos 1969 yılında yayın hayatına başlayan gazetemiz Karatekin gazetesi dün 51. Yaş gününü kutladı.

 

Gazetemizin 51. yaş günü nedeniyle dün gün boyunca okurlarımız ve sevenlerimiz bizleri ziyaret etti ya da telefonla yeni yaş günümüzü kutlayarak yayın hayatımızda başarılar diledi.” Dedi.

 

51. yaş günü nedeniyle Çalışan Gazeteciler Derneği'de gazetemizi ziyaret ederek yeni yaş günümüzü kutladı. Gazete imtiyaz sahibi Kazım Kayıkçı ile bir süre sohbet eden Çalışan Gazeteciler Derneği üyeleri, "51. yaş gününüzü kutlar, bundan sonraki yayın hayatınızda başarılar dileriz" dediler.

 

Nazik ziyaret sonrası dernek üyelerine teşekkür eden gazete imtiyaz sahibi Kazım Kayıkçı, "Amacımız hep birlikte Çankırı ve halkımıza hizmet etmektir, bu doğrultuda hep birlikte özverili bir şekilde çalışıyoruz" dedi.

 

Karatekin Gazetesi’nin Yeni yaş gününü kutlayan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen de, “Karatekin Gazetesi, Çankırı basın tarihinde önemli bir yere sahip. Basın ahlak ilkeleri çerçevesinde yarım asrı geçen yayın hayatı sürecinde vatandaşlarımızı aydınlatmış, şehrimizin gelişmesi ve tanıtılması yönünde önemli bir görev üstlenmiştir. Sizleri tebrik ediyor ve kutluyorum” dedi.

 

Gazete imtiyaz sahibi Kazım Kayıkçı da nazik ziyaret nedeniyle Başkan Esen’e teşekkür ederek, “İlimizin, şehrimizin gelişmesi ve kalkınması yönünde, vatandaşlarımızın doğru ve dürüst haber alması yönünde yarım asırdan fazla gösterdiğimiz özveriyi bundan sonraki yıllarda da ilk günkü gibi göstereceği” dedi.

 

Başkan yardımcıları Mehmet Hallaç ve İhsan Bostan ile belediye meclis üyeleri Turgut Özkan ve Nurettin Özaslan ile Özel Kelem Müdürü Fatih Atıcı da yeni yaş günümüzü kutlayarak başarılar diledi.

 

Gün boyunca gerçekleştirilen ziyaretlerde okuyucularımız ve sevenlerimiz yeni yaş günümüze ortak oldu.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası Olarak Yayın Hayatlarında Karatekin Gazetesine Başarılar Diledik

 

Çelik, “Ahmet Kayıkçı ağabeyimi rahmetle anıyorum.” Dedi

 

1969 yılı 30 Ağustos tarihinde Çankırı'da yayın hayatına başlayan, Karatekin gazetesini her türlü zorluğu azimle, sabırla, çalışarak aşıp bu günlere ulaştıran Karatekin'in ebedi sahibi Ahmet Kayıkçı'nın kendinden sonra bayrağı imtiyaz sahibi oğlu Kazım Kayıkçı ve kızı Aynur Kapdan'a devrettiği gazetenin 51. yıl dönümünü kutlamanın heyecanına ortak olarak yalnız bırakmadık. 

 

Karatekin Gazetesi, 50 yılı geride bırakarak 51 yaşına basmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyor.

 

İlk günkü heyecanı devam ettiren Karatekin Gazetesi’nin imtiyaz sahibi sevgili kardeşim Kazım Kayıkçı şahsında tüm çalışanlarını kutlar, yayın hayatlarında başarılar dileriz. 

 

 

 


Bu haber 1969 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum