Kayıp Ali İhsan Sallalı'nın Cansız Bedenine Ulaşıldı

Çankırı Merkeze bağlı Ahlat köyü sakinlerinden akli dengesi yerinde olmayan, eşinden ayrıldığı için yalnız yaşayan 2 çocuk sahibi Ali İhsan Sallalı'nın cansız bedenine ulaşıldı.

Kayıp Ali İhsan Sallalı'nın Cansız Bedenine Ulaşıldı
04 Nisan 2020 - 17:11 - Güncelleme: 04 Nisan 2020 - 18:20

Ali İhsan Sallalı' dan Acı Haber Geldi

Çankırı merkeze bağlı Ahlat köyünde yaşayan akli dengesi yerinde olmayan, eşinden ayrıldığı için yalnız yaşayan 2 çocuk sahibi Ali İhsan Sallalı’dan (49), 6 gündür haber alınamıyordu.

Köy muhtarı Asım Değermenci, evinde yalnız yaşayan Ali İhsan Sallalı’dan bir süre haber alamadıktan sonra durumu Jandarma ve AFAD ekiplerine bildirdiklerini söylemiş, arama çalışmalarına gündüzleri hava kararıncaya kadar devam edildiğini ifade etmiş, Jandarma ve AFAD arama kurtarma ekiplerinin yanı sıra köy halkının da aramalara katılarak Ali İhsan Sallanı’nın canlı veya cansız bedenine ulaşabilmek için havadan ve karadan arama tarama çalışmalarının sıklaştırıldığını söylemişti.

Cansız Bedenine Komşu Bir Köyde Ulaşıldı

04.04.2020 Cumartesi günü saatler 15:30’u gösterirken Ahlat köyü sakinlerinden Ali İhsan Sallalı’nın cansız bedenine köyüne yaklaşık 8-10 kilometre mesafedeki Karatepe (Şıhlar) köyü, türbeler mevkiinde ulaşıldığı bilgileri paylaşılmaya başladı.

Akli dengesi yerinde olmayan Ali İhsan Sallalı'nın, 2 çocuğunun da anneleri ile beraber yaşadığı belirtildi.

Detaylar Geliyor.


 

Bu haber 6278 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum