Lise Işıklı Kavşakta Yaralanmalı Trafik Kazası

Kazada iki araç çarpışırken, çarpışmanın etkisiyle; Refüj içerisinde bulunan Enerjisa Başkent Elektrik Kurumuna ait sokak lambalarının avize başlıkları Kırımızı ışıkta beklemekte olan özel aracın üzerine düştü.

Lise Işıklı Kavşakta Yaralanmalı Trafik Kazası
05 Nisan 2021 - 14:25 - Güncelleme: 05 Nisan 2021 - 16:44
Lise Işıklı Kavşakta Çift Taraflı, Yaralanmalı, Maddi Hasarlı Trafik Kazası

Kaza 05.04.2021 Pazartesi günü saat 12:15 sıralarında 15 Temmuz Şehitler Bulvarı güzergahında meydana geldi.

İki Araçta Seyir Halindeki Yollarından Çıkarak Sağa Sola Savruldu, Facianın Eşiğinden Dönüldü…

Kazada iki araç çarpışırken, çarpışmanın etkisiyle; Enerjisa Başkent Elektrik Kurumuna ait sokak lambalarının avize başlıkları Kırımızı ışıkta beklemekte olan 18 BG 018 Plakalı özel aracın üzerine düşerek arka bagaj camını patlattı. Büyük bir Facianın eşiğinden dönüldü.

Kaza Nedeniyle uzun araç kuyrukları oluştu.

Kazayı Kamera Kayıtları Çözecek!

Trafik Işıklarında Her Hangi Bir Arıza Mı Var Yoksa???


Edinilen bilgilere göre, Mehmet Akif Ersoy Caddesi (TCDD Yolları Geçidi Işıklar Büfe) istikametinden, Çankırı İl Kütüphanesi istikametine gitmekte olan (yeşil ışıkta geçmekte olduğu iddia edilen) 06 DB 808 Plakalı özel araç, 15 Temmuz Şehitler Bulvarı Havuzlu Kavşak İstikametinden Şehit Piyade Teğmen Hakan Kandemir Park (Karatataş Mah. Kastamonu Caddesi istikametine gitmekte iken (trafik ışıklarını ihlal ettiği iddia edilen) 18 DV 506 Plakalı resmi araç Lise Işıklı Kavşakta çarpıştı.

Çarpışmanın etkisiyle her iki araçta banketlere vurarak durabildiler.
Kazada araç sürücüler ile birlikte resmi araçta yolcu olarak bulunan iki vatandaşımız yaralandı. Kazanın duyulması ile olay yerine 112 Acil Ambulans Sağlık Çalışanları, Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Güçleri intikal etti. Kaza bölgesi Güvenlik Güçlerince her hangi başka bir kazaya sebebiyet vermemek için kontrol altına alınırken, yaralılara ilk müdahaleleri 112 Acil Ambulans Sağlık Çalışanları ekiplerince kaza yerinde yapılarak daha sonra Çankırı Devlet Hastanesine sevk edildiler.

Kaza nedeniyle uzun kuyruklar oluşurken; geçişler yan yolardan sağlanarak trafik akışı zor şekilde sağlanabildi. Kaza yapan araçlar çekiciler yardımıyla olay yerinden kaldırılarak gidiş geliş yönleri trafige açıldı. 

Detaylar geliyor.

Bu haber 9219 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum