Çayyolu Elektrikçi hosting PUBG Mobile UC Satın Al Seo Paketleri

Kim Ne Yapacak, Nasıl Etkinlik Yapılacak Diye Sorulması Lazım...

Ayaz, “Bir yere Çankırı tabelası asılacaksa en iyisini yapmamız lazım. Vali olarak bana düşen vazife bu” ifadelerini kullandı.

Kim Ne Yapacak, Nasıl Etkinlik Yapılacak Diye Sorulması Lazım...
29 Eylül 2022 - 23:46 - Güncelleme: 30 Eylül 2022 - 09:48
Memleket Sahipsiz Dediysek Bu Kadarda Olmamalı...

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, basın mensupları ile biraraya geldi.

Sosyal Tesis’te düzenlenen basın toplantısında Başkan Esen, çalışmalarını anlatarak biz yerel ve ulusal basın temsilcilerinden gelen tüm sorularımıza samimiyet ile cevap verdi.

Kafamıza Takılan Sorumuz: Çankırı Tanıtım Günlerinde Kim Ne Yapacak?

Sayın Başkanım, “20-23 Ekim’de İstanbul’da yapılacak 
“Çankırı Tanıtım Günleri” organizasyonu için fikirleriniz alındımı?


İstanbul’daki Çankırı Tanıtım Günleri İle İlgili Ne Vali, Ne Belediye Başkanının Görüşleri Alınmamış...

Vali Ayaz, “Organizasyonun Kendilerine Ait Olmadığını Söyledi”

20-23 Ekim’de İstanbul’da yapılacak “Çankırı Tanıtım Günleri” organizasyonunun kendilerine ait olmadığını vurgulayan Vali Ayaz, “Bir yere Çankırı tabelası asılacaksa en iyisini yapmamız lazım. Vali olarak bana düşen vazife bu” ifadelerini kullandı.

Başkan Esen, Hiç Kimse İle Görüşülmeden Yola Çıkılmış”

Esen konu ile alakalı olarak şunları söyledi:

Şehrin, ilçelerin Belediye Başkanları ile konuşursun, Vali bey ile görüşürsün, fikrinizi aktarırsınız siz ne düşünüyorsunuz nasıl katkı sağlarsınız diye konuşulur. Ama; bunların hiç biri olmadan birileri karar vermiş... Ani gelişen bir toplantıya katılımş olduk.

Başkan Esen, Şunu ifade edeyim ilk başta bizim haberimiz olmadı böyle bir çalışmadan. Ama yola çıkılmış, hiç kimse ile görüşülmeden. Biz Vali beye gittik, Vali bey nezdinde toplantı yapıldı; konuyu ben orada öğrendim. Yola çıkılmış artık. Kim ne yapacak, nasıl etkinlik yapılacak diye sorulması lazım. Halen de benle birebir konuşan da olmadı. İsmail Hakkı Esen ile ben görüşemiyorum diyemez kimse. İsteyen herkes bana ulaşabilir. Biz onu orada toplantıda öğrenmemeliydik.” İfadelerini kullandı.

Kimse kusura bakmasında insanlar şehrinin Valisi ve Belediye Başkanını tanıyacak, böyle önemli etkinlikte kimse kafasına göre hareket etmeyecek kardeşim....

Bu haber 4295 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum