Kızılcahamam-Çerkeş Yolu Başlasın Artık, 2028 Geliyor (Özel Haber)

Kızılchamam-Çerkeş yoluyla ilgili açıklama, "Milletvekilimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu tarafından söylenilmiş olup, seçimlerin üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen herhangi bir iş yada işlem faaliyete geçirilememiştir."

Kızılcahamam-Çerkeş Yolu Başlasın Artık, 2028 Geliyor (Özel Haber)
07 Nisan 2024 - 20:51 - Güncelleme: 07 Nisan 2024 - 20:58
2028 Geliyor!!!

Kızılchamam-Çerkeş yolunun 2023 Mayıs seçimlerinden sonra yapımına başlanılacağı, mitinglerde sayın Milletvekilimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu tarafından söylenilmiş olup, seçimlerin üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen herhangi bir iş yada işlem faaliyete geçirilememiştir.

Söz Namustur

Bu yol o kadar vilayeti birbirine bağlamaktadır. Bu yol Ankara’nın vazgeçilmez güzergahlarından en önemlisidir. Bu yol Çankırının her türlü yönden gelişmesine katkı sağlayacaktır. Çerkeş halkı, yıllardır bu yolun yapılması için mücadele vermektedir. Bu yol için oy da vermektedirler.

Bu yolda çok Çankırılı hemşehrimiz trafik kazalarında sakat kaldı, yaralandı ve hatta hayatlarını kaybettiler. www.haberci18.com İnternet Medyası olarak biz kaç defa haber yaptık. Bu yolu kaç defa dile getirdik. Tam 4 yıl oldu. Hala bir gelişme olmadı. 2028 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bu verdikleri söz olan Çerkeş-Kızılcahamam yolunu bitirebilecekler mi, hep birlikte göreceğiz. İnşallah sözlerinde dururlar ve bu yolu 2028 seçimlerine yetiştirirler.

Bu yol için emek veren herkesten Allah razı olsun. Memleketime bir çivi çakandan Allah bin kere razı olsun. Her şey Çankırı için. Hoşça kalalım, Dostça kalalım.

Bu haber 1265 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bir dost
    1 ay önce
    Kurban keserek yıkılan havuzu şehir meydanı yapacakmış arkadaş. Kurban kesip yıktığınız havuzu neden yeniden yaptınız? Dalga mı geçiyorsunuz? Fabrika getirecekmiş nüfus çoğalacakmış? O kadar zenginlik kendi Çankırı’da kaç kişiye ekmek yediriyor? Çankırı’da parasını nereye yatırım yapmış? Çok seviyor Çankırı’yı da Çankırı’da neden yaşamıyor? Seçimden seçime geliyor! İşine gelince AKP'ye çalışıyor işine gelince MHP'ye çalışıyor! Rengi belli değil?