Korgun Belediye Başkanı Ve OSB Heyetinden Kocaeli Ve İstanbul Çıkarması

“Korgun Organize Sanayi Bölgemizin geliştirilmesi, yeni yatırımlar yapılması, ilçemiz ve OSB’nin tanıtımı, yatırım ortamı hakkında...devamını okuyunuz."

Korgun Belediye Başkanı Ve OSB Heyetinden Kocaeli Ve İstanbul Çıkarması
20 Ağustos 2021 - 22:25 - Güncelleme: 20 Ağustos 2021 - 22:31
Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan, "7/24 Hizmet Etme Aşkıyla Çalışmaya Devam Ediyoruz"

Kocaeli Valisi Sayın Seddar Yavuz'u Makamında Ziyaret Ettiler

Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan, Korgun Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Filiz, OSB Müdürü Harun Şahin ve KUZKA İl Koordinatörü Mahmut Oral Taşcı ile birlikte 1993-1995 yılları arasında Korgun Kaymakamı olarak görev yapan Kocaeli Valisi Seddar Yavuz'u makamında ziyaret etti.

Vali Yavuz ile hasret gideren heyet çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Korgun Belediye Başkanı Kozan, “Korgun Organize Sanayi Bölgemizin geliştirilmesi, yeni yatırımlar yapılması, ilçemiz ve OSB’nin tanıtımı, yatırım ortamı hakkında bilgilendirme ve ilimizdeki sanayicilerin tedarik zincirini geliştirmesi için ilçemizin ihtiyaç ve taleplerini valimize ilettik.

Kozan açıklamalarına şöyle devam etti: “İlçemizin ekonomik ve sosyal yönden kalkınması için yüklenmiş olduğumuz görevi gönülden yapmaya özen göstererek 7/24 hizmet etme aşkıyla çalışmaya azimle devam ediyoruz. İlgi alaka ve samimi misafirperverliklerinden dolayı sayın valimize şükranlarımı arz ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.” Dedi.

Korgun heyeti İstanbul’da Çankırı Vakfı Başkanlığı, Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanlığı, İkitelli OSB Müdürlüğü ve Korgun OSB bulunan Gürmak Demiryolu firması ile Çorap Sanayicileri Derneğini ziyaret etti.

Ziyaretlerde Korgun Organize Sanayi Bölgesi’nin geliştirilmesi, yeni yatırımlar yapılması, ilçe ve OSB’nin tanıtımı, yatırım ortamı hakkında bilgilendirme ile  Çankırı’daki sanayicilerin tedarik zincirini geliştirmesi için fikir alışverişinde bulunuldu.

Kozan, “İlçemizi ekonomik ve sosyal yönden kalkınması için yüklenmiş olduğumuz görevi gönülden yapmaya özen göstererek 7/24 hizmet etme aşkıyla çalışmaya azimle devam ediyoruz. İlgi alaka ve samimi misafirperverliklerinden dolayı ziyaret ettiğimiz iş adamlarımıza, sanayicilerimize çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.” İfadelerini kullanarak açıklamalarını bitirdi.

Bu haber 1785 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum