Konu Milli Davamız Oldu mu Kimseyi Tanımayız!(Özel Haber)

Kalbi kararmış, şerefini satmış, masivaya dalmış menfaatin esirleri çekin elinizi üzerimizden. Unutmayın ki biz Türklerin ayran-lığımız kabardığı zaman bizi kimse durduramaz, durduramayacak ta bu öyle biline...

Konu Milli Davamız Oldu mu Kimseyi Tanımayız!(Özel Haber)
09 Haziran 2019 - 11:15

Allah Aşkına Biri Çıksın Açıklasın Bunu...

 

Selamün Aleyküm kardeşlerim bu gün ki konumuz yıllardır bitirilemeyen Çankırı-Ankara, Ankara- Çankırı karayolu bilmecesi.

 

Sözünü ettiğimiz burası Çankırı - Ankara yolu Akyurt mevkii. Ben 56 yaşındayım. Bu yolu doğdum doğalıda kullanmaktayım. İşlerim icabı ve en önemlisi de Çankırı’da bulamadığımız Hastane, Doktor, Sağlık vb ihtiyaçlar yönünden sürekli Çankırı’dan Ankara’ya gider gelirim. Yıllardır Ankara-Çankırı yolunun yol yapım çalışmaları bitmiyor. 3 şerit yolun 2'si kapalı, onca araç tek şeritten ilerliyor. Bu yol lanetli mi, neden bitmek bilmiyor? Allah aşkına biri çıksın da efendice açıklasın bunu...

 

Olmuyor Beyler Olmuyor…

 

Altını çiziyor ve hatırlatıyorum, suriyeliler ve tüm mülteciler bu ülke için bir kamburdur.

 

Konu Çankırı- Ankara karayolu meselesi iken, durup dururken Suriyeli mülteciler meselesi de nerden çıktı, bu haber ile bağlantısı ne diyenler olabilir.

 

Alın Okuyun İşte: Bazı Önemli Başlıklarımız

 

Tüm Yatırımlarımız Bu Mültecilerin Yüzünden Durduruldu, Ekonomimiz Bunların Yüzünden Bozuldu!!!

 

Bakıyoruz da bazı Belediye başkanları olsun, ticaret erbabı işverenler olsun, inşaat sektörü vb. alanlar olsun “Türk ulusundan vaz geçmiş Suriyelilerden medet umar olmuş herhalde. Parkta, bahçede, temizlikte ve başka işlerde olsun işlerinde kayıt dışı Suriyelileri, Iraklıları, İranlıları, Afganlıları çalıştırıyor.

 

Türk Milletine Yapılan İhanettir Suriye Meselesi

 

İşkur Açıkladı: 7 Bin 400 Suriyeli, 7 Bin 400 Türk İşe Alınacak

 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve İşkur aracılığıyla, Dünya Bankası işbirliğiyle yürütülen projede 14 bin 800 kişilik istihdam sağlanacak. Çalışmaların yürütüldüğü projede, toplamda 14 bin 800 kişiye istihdam imkanının yaratılacağı ifade edilirken, bu kişilerin 7 bin 400' ünün Suriyeli olacağı, 7 bin 400 kişinin ise Türk vatandaşı olacağı belirtiliyor. Yürütülen projede, Suriyelilerin ekonomiye, sanata ve çalışma hayatına katkı sağlayabilmesi için adımların atıldığı ifade ediliyor.

 

Neden?

 

7.400 Suriyeli kişinin işe alınacağı açıklanıyor da; “Kendi vatandaşımız işsiz bırakılıyor, intihar ediyor, çocuklar tecavüze uğruyor? Böyle Bir Türkiye Burası…

 

Benim vatanımda doğan, büyüyen, yaşamakta olan Türk insanlarımızın ekmeklerine bunları neden ortak ediyorsunuz?

 

Bu Türk milletini keriz yerine koyuyorlar. Ekmek elden, su gölden. Ne güzel hayat. Bizi bu hale getirenin iki cihanda da yüzü gülmesin ettiklerinin hepsini çeksinler. Yukarıda sözünü ettiğimiz Ankara - Çankırı yolunun bitirilememesinin, yapılacak tüm yatırımların durdurulmasının tek sebebinin ekonomimizin bunlara ayrıldığından kaynaklandığını çekinmeden söylememiz gerekmektedir diye düşündük.

 

Kimse kusura bakmasında, “Eğer bir insan Bayram nedeni ile dahi olsa, memleketine gidebiliyorsa, o artık kesinlikle mülteci değildir. Kapıyı kapatıp kesinlikle geri alınmamalıdırlar. Almanya’nın yaptığı gibi aynısı uygulamalı.

 

Yeter Artık

 

En zorumuza gidende, “Mercimek Beyinleriyle Bizim Aklımızla Alay Ettiklerini Sananların Bu Ülkeyi İdare Ettikleridir.”

 

Birlik ve beraberlik içerisinde “Tek Türkiye“ olmak istiyorsak her kim olursa olsun mültecilere tüm sınır ve kapılarımızı kapatmamız gerekmektedir. Ülkemizin gelirleri kendi insanımıza harcansın. Tüm yabancılar ve hainler sınır dışı edilsin artık. Adamlar zevk sefa içerisinde Türkiye de vur patlasın, çal oynasın yapıyorlar; benim Mehmetçiğim, polisim onların ülkesinde şehit olup Türkiye ye tabut içerisinde gönderiliyor.

 

Konu Milli Davamız Oldu mu Kimseyi Tanımayız!

 

Son noktayı da koyuyoruz “Bizler Onları Gönderemesek, İnanın Çok Kısa Zamanda Onlar Bizi Ülkemizden, Yaşadığımız Şehirlerimizden Gönderecekler.”

 

Suriyeliler Mahalle halkına saldırıyor, Suriyeliler Ambulansa Ateş açıp kaçıyor, Türk vatandaşları boğazından kesiyorlar, tecavüz girişiminde bulunuyorlar çıkmışsınız bunlar kardeşimiz diyorsunuz.

 

Suriyeli araptır bizim kardeşimiz değildir. Her zaman arkadan vurmuşlardır. Bu insanlar yıllardır pkk yı terörü beslemiştir. Hadi insani amaçla diyelim bu ülkenin en fazla kaldıracağı göçmen ne kadar olmalıdır o zaman? Şu an ülkenin sosyal yapısını bozmuş bulunmaktalar. Bu insanlarla yaşamak mümkün değil. Kavgacılar, vahşiler, gürültücüler, üstelik bu ülkede misafir gibi değiller. Devlet kendi vatandaşından fazla hizmet para veriyor. Bazılarınız çok seviyor bu adamları alın evinize siz bakın bunlara…

 

Suriye yok oldu, Irak harap oldu, Yemen cesetle doldu, Doğu Türkistan kan gölü oldu, Filistin yaralılarla doldu, siz burada hıyarın, patlıcanın, mültecilerin derdindesiniz. Son kale Türkiye kaldı. Akıllı olun Düşman sınırda…!!!

 

Bu hareketleri bizzat bunları güzel ülkeme getirenler teşvik etmiyorsa başka kimse etmiyordur. Düşünsenize yüce Türk milletinin oylarıyla iktidar olacaksın ama sen tutup bu parazitleri getireceksin ve Suriyelilere hizmet edeceksin. Ama oy yüce Türk milletinin. Asıl gaflet ve delalet uykusunda olan yüce Türk milletidir. Türk milleti uyanık ve kararlı olmalıdır. Bunları geri göndermeyen ve geri göndermek için baskı yapmayan tüm siyasi partilerine oy verilmemelidir.

 

Bu konu bazı parti genel başkanlarının vizyonsuz politikaları yüzünden milli güvenlik sorunu haline geliyor. Nerede ortak dil? Her şeyler çok farklı. Yakın gelecekte bir yakının zarar gördüğünde anlarsın ne demek istediğimizi.. Adamlar cahiliye devrinden de gerideler. Her konuda yanlış yapıyor bu ülkeyi yönetenler.

 

İşkur önce Türk vatandaşlara iş ayarlasın. Bu ne saçmalık iyice abarttınız. Suriye de bize kalacak yer ayarlayanda biz gidek bari bunları iyice yerleştirdiniz. Unutmayın bu yaptıklarınızın hesabı zamanı gelince tek tek sorulacak.

 

Yeter artık biri dur desin !!!!!

 

İşsiz Türk vatandaşları bitti, sıra Suriyeliler de. Önce millet önce memleket... Uyuma artık Türkiye...

 

Bu kararı alanlar kesin hükümeti̇ zor duruma düşürmek isteyen fetöcülerdir. yoksa bu akli başında olanın yapacağı iş değil. Ey devlet başkanım i̇şkurun bu kararını alan seni̇ halk nezdinde perişan etmek isteyen fetöcüleri araştır. Bu kararı almak gençlerimize ihanettir.

 

Kalbi kararmış, şerefini satmış, masivaya dalmış menfaatin esirleri çekin elinizi üzerimizden. Unutmayın ki biz Türklerin ayranlığımız kabardığı zaman bizi kimse durduramaz, durduramayacakta bu öyle biline...

Bu haber 3920 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • mehmet
  11 ay önce
  Yorumumu beğenmeyen bi kişi var, çok merak ettim nesini beğenmedin, suriyelimisin? gücüne mi gitti, eğer öyleyse söyleyip burası Türkiye Suriye değil, git kendi memleketinde iş bul çalış, benim memleketimi rahat bırak. Bayramda tatile gidebiliyorsan sen mülteci değil burada işgalcisin, beleşcisin asalaksın, bedave hıyar var yermisin? Beğenmeyen kişi Suriyeli değilsen nesini beğenmedin yaz da hatalıysa düzeltelim. Memleket hain dolmuş ses eden yok. Senin hakkını, çocuğunun hakkını savunamıyorsan senin de bu memlekette işin yok.
 • mehmet
  11 ay önce
  Yıllrdır İş Kur dan iş takip ediyorum, bir sürü başvurum oldu, 1-2 görüşmeye çağırıldım ama halen özel sektörde çalışıyorum yaşım kırk küsür oldu. Şimdi ben yıllardır her hangi bir yere girememişim ilin vatan haini gelip benim ülkemde benim hakkım olan işe mi girecek yani. Yüce rabbim sen bunları ve bunlara bu fırsatları verenleri kahreyle, hakkım haram zıkkım olsun. Size oy veren ellerim kırılsın. Ben eşim özelde sürünürken bunlara bir sürü yardım maaş vs veriliyor, yıllardır tatil yapamadım, adamlar sahilleri işgal etmiş durumdalar, her yerden fotoğraf geliyor, ben pikniğe dahi gitmek için tavuk kanat alamazken adamlar neredeyse her gün parklarda mangal yakıyorlar. Sizin adaletiniz batsın. Kelle başı maaş alıyorlar daha bide her gittikleri yeri pisliyorlar, ev iş vermeyin bunlara defolup gitsinler memleketimden. Yapmadkları pislik yok bunların, başımıza bela olacak bunlar, lütfen tepkinizi gösterin burası bizim memleketimiz, sahip çıkın yuvanıza.
 • Acı ama gercek
  11 ay önce
  Türkiye de milyonlarca issiz gencimiz varken Suriyelilerin işe alınması ne kadar acı bir olay yazıklar olsun bunları yapanlara destek verenlere hep birlikte karşı çıkmalıyız. Haberi bin kişiden fazla kişi okumuş ancak birkaç kişinin haricinde tepki gösteren yok acı ama gerçek.
 • İşsiz
  11 ay önce
  23 yaşındayım İş Kur Tyçp ile işe girdim ve bu hafta işten çıkışım verilecek yine işsiz kalacam iş kura baş vurduğumda belli bi süre geçmeden tyçp iş başı yapamıyorum geçim zor ama bizim devletimiz suriyelilere iş verecek vay be.
 • Vatandaş
  11 ay önce
  Bizim çocuklarımız şehit olurken onların zevki sefa içerisinde yaşamalarına tahammül edemeyiz. 80 milyonun hakkını yemek ne acı. Allah kimseye nasip etmesin fani dünya da Türk milletinin haklarının yenmesini. Yazık acırım ülkeme ve ülkemin insanlarına. İl genel meclisi ola, vekiller ola günümüzü dolduralım her ay 20 Bin TL’yi cebe indirelim diye çırpınıp duruyorlar. O düğünde fotoğraf, o şenlikte fotoğraf çekinme yarışına girmişler. Çankırı’da yol olmuş olmamış umurlarında değil. Herkes te halinden memnun. Boş ver ben mi düzelteceğim mantığıyla halkı kandırıp, oyalanıp duruyorlar. Fitil fitil burunlarından gelecek İnşallah. Allah var, gam yok. Bakalım mevlam neyler, neylerse güzel eyler. Allah’ın adaleti şaşmaz muhakkak tecelli edecek.