Koray Erdoğan Milletvekilliği Aday Adaylığı Müracatını Yaptı

Erdoğan, “6+1 masasına Devlet teslim edilmez. Bunların derdi devlet yönetmek değil. Koltuk savaşı. Rant savaşı.” dedi.

Koray Erdoğan Milletvekilliği Aday Adaylığı Müracatını Yaptı
17 Mart 2023 - 08:15 - Güncelleme: 17 Mart 2023 - 08:32
Koray Erdoğan Milletvekilliği Aday Adayı

Koray Erdoğan 28. Dönem Milletvekiliği Seçimleri için Aday Adaylığı başvurusunu 16.03.2023 Perşembe günü Saat 15:00’da AK Parti Çankırı İl Başkanlığında gerçekleştirdi.

Koray Erdoğan, “Sözlerime başlamadan önce 6 Şubat'ta yaşadığımız deprem felaketin'de ve dün Şanlıurfa ve Adıyaman'da yaşanan sel felaketin'de hayatını kaybeden vatandaşlarımıza başsağlığı diliyorum, ailelerine sabırlar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Erdoğan, “28. Dönem Milletvekiliği Aday Adaylığı müracaatımı İl Başkanlığımıza yapmış bulunmaktayım. Rabbim hayırlara vesile kılsın. Bu süreçte müracatımıza eşlik eden basın mensuplarına ve şahsımı yalnız bırakmayan teşkilatımıza, tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye Yüzyılı’nı en güçlü şekilde inşa edeceğiz.” Dedi.

Erdoğan, “6+1 masasına Devlet teslim edilmez. Bunların derdi devlet yönetmek değil. Koltuk savaşı. Rant savaşı.”

Bildiğiniz üzere 14 Mayıs 2023’te ülkemiz Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimine gidecek. Bu seçimi diğeğer seçimlerden ayıran en önemli etken Türkiye'nin yeni 100 yılın'da büyük ve güçlü türkiye olma yolun'da milletimizin ayağına pranga olmaya çalışan bu 6+1 masası'nın Türkiye'yi eski koalisyon dönemlerine götürme çabasını milletimizin elinin tersiyle iteceği bir seçim olacaktır.

Gençlere seslenenen Erdoğan, “Koalisyonlar dönemini bilmeyen genç kardeşlerim. İlk defa oy kullanacak genç kardeşlerim. Bugün yaşanan bu olay; Geçmişte yaşanan koalisyon krizlerinin bir parçasıdır. Bunlar ülke yönetemez ve bize iyi bir gelecek bırakamaz. Ülke bizim, gelecek bizim… Yarınlarımıza sahip çıkmak için Güçlü Türkiye yolunda yine yeniden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan” diyoruz.

Böylesine önemli ve ülkemizin yeni 100 yılını, belirleyecek olan bu seçim'de doğduğum, büyüdüğüm memleketim Çankırı'ya hizmet etme yolunda dünya lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın davası olan ve gençliğimin en güzel yıllarında hizmet ettiğim, hizmet etmekten onur ve gurur duyduğum, mutfağından yetiştiğim davamız ve sevdamız AK Partiden Milletvekiliği aday adaylığımı açıklıyorum.

Çankırı'mızın hizmetkarı olmaya ve dualarınıza talibim. Bu süreçte destek veren ve her daim yanımda olan ailem başta olmak üzere, tüm teşkilatlarımıza ve dostlarımıza, basın mensublarına teşekkür ediyorum.

Bu haber 3248 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum