Korgun-Kurşunlu Yol Yapımı Ne Aşamada (Özel Haber)

Çankırı Kurşunlu-Korgun yolu ne aşamada? Kurşunlu-Korgun yolu vaad ettikleri gibi 2020 yılına tamamlanacak mı?

Korgun-Kurşunlu Yol Yapımı Ne Aşamada (Özel Haber)
06 Mayıs 2019 - 09:39

Korgun-Kurşunlu yolunun yer teslimi yapılmasından bu güne kadar yapılan çalışmalar neticesinde bitirilememiş olması bölge halkını derinden üzmeye başladı.

 

Yolun yapısı, tehlike oranı ve zaman kaybı nedeni ile o yolu kullanmak zorunda olan çok sayıda sürücü E-80’i kullanarak gidiş dönüşte 80 km fazla yol gitmek zorunda kalmakta.

 

Bir Kerede Verdiğiniz Sözü Tutun

 

Selamın Aleyküm Çankırı Milletvekilleri, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleri, İlimizin Valisi, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, Cumhur ittifakı sahipleri; Seçim bitti, geçim derdi başladı.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak ta bizde özel haberlerimize kaldığımız yerden devam edelim istedik. Çankırı’ya Çankırılılara hizmet aşamasında neler yaptınız, neler yapacaksınız bundan böyle merak ediyoruz.

 

Bütün bunlara rağmen yolu kullananların sayısı oldukça fazla. Bu yolu Kurşunlu, Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş hemşehrilerimizin yanı sıra Karabük, Bartın ve İstanbul istikametine gidenler kullanmak isteseler de bir çok sürücü E-80’i kullanarak zaman ve yakıt kaybına uğramaktalar.

 

Çankırı Kurşunlu-Korgun yolu ne aşamada? Kurşunlu-Korgun yolu vaad ettikleri gibi 2020 yılına tamamlanacak mı? Gelişme var mı? Bu proje hakkında ne kara yol kat ettik? Yoksa ki gene oyalanıyor muyuz? Bu yol Çankırı’nın kaç tane ilçesini Çankırı’ya bağlıyor, sadece Çankırı değil, Karabük, Kastamonu ve İstanbul yolunu Çankırı’ya en kestirmeden bağlayan bir yol burası. Sayın Çankırı milletvekillerimiz bu yol hakkında ne kadar uğraş veya çaba sarf etmektedirler?

 

Biliyorsunuz ki bu yolda çalışmalar durduruldu. Bu yoldaki çalışmaların ne zaman başlayacağı da Kurşunlu, Çerkeş, Atkaracalar, Bayramören, Korgun ilçelerini fazlasıyla oyalayarak üzmeye başlamıştır.

 

“Şuanda yol tam anlamıyla bitirilip bölge halkının hizmetine sunulamadı. Müteahhit firma çalışmalara neden başlayamıyor? Vatandaşın yol çilesi son bulacak mı?

 

Herkes görevini yapsın, Verdiğiniz Sözü Tutun

 

Vereceğiniz cevabı merakla bekliyoruz. Teşekkür eder çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.... Tabiî ki; anlayana. Yaptığımız özel haberlerimizden kimse rahatsız olmasın, kusurada bakmasın. Sonuçta bilgilendirilmek istiyoruz.

Bu haber 3007 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • fatih
  1 yıl önce
  Çevre yolu ve Kalan sıcak asfalt kaplama yol, aydınlatma sistemi döşenmedi Çankırı'ya Kastamonu karayolları bakıyor. Onlar da ilgilenmiyor. İlimiz valisi oraya buraya ziyaraet yapacak ama: bu işlerle ilgilensin.
 • mehmet
  1 yıl önce
  Sanayi Sitesi yoluna ışıklardan sonra lağam suyu akıyor, nerden geliyor diye baktım, otelin sanayi tarafı köşedeki rögardan resmen lağım fışkırıyor. Bu lağım suyu önce sağdaki tali yol boyunca akıyor, ordan anayola. konvoy halinde ışıklardan kalkan araçların 2 sıradakileri her yeri leş gibi lağım suyu oluyor. Bunu gören duyan ilgilenen yokmu? Burası memleketin 1 tane ana yolu. hiç mi geçmediniz buradan hiçmi bir yetkili görmez burayı. rezil oluyoruz gelip geçene.