Koru Sevindir Deneği Anneler Günü Kapsamında Huzurevini Ziyaret Etti

Dudu Sevindim başkanlığındaki Koru Sevindir Derneği Ilgaz Hacı Mustafa Akbak Huzurevini ziyaret etti.

Koru Sevindir Deneği Anneler Günü Kapsamında Huzurevini Ziyaret Etti
12 Mayıs 2024 - 20:48 - Güncelleme: 12 Mayıs 2024 - 20:52
Çankırı Korumaya ve Bakıma Muhtaç Çocuk, Engelli, Yaşlı ve Kadınları Koruma Derneği (Koru-Sevindir) faaliyetlerine devam ediyor.

Çankırı’da ihtiyaç sahibi olan herkese el uzatmaya çalışan Dudu Sevindim başkanlığındaki Koru Sevindir Derneği Ilgaz Hacı Mustafa Akbak Huzurevini ziyaret etti.

Anneler Günü sebebiyle düzenlenen ziyarette Koru Sevindir Derneği başkanı Dudu Sevindim ve dernek yönetimi huzurevi sakinleri ile pasta keserek hediye takdiminde bulundular. Ziyarete ilişkin Koru sevindir Derneği tarafından yapılan açıklamada, “Çankırı Koru Sevindir derneği ve üyeleri ile beraber bugün Ilgaz Hacı Mustafa Akbak Huzur evini ziyaret ettik Anneler günü münasebetiyle büyüklerimizle beraber pasta kestik onlara çam sakızı çoban armağanı hediyelerimizi dağıttık, sohbetler ettik. Başkan Dudu Sevindim ve yönetim üyeleri Dilek Ayan Uğur Bükücü ve gönüllü arkadaşlarımız ile beraber bugünü anlamlı kılmak ve büyüklerimizin yanında olduğumuzu göstermek için bu ziyaretleri önemsiyoruz ve gençlerimizin vatandaşların bu kurumların ziyaretlerini önemli gün haftalar haricinde de gerçekleştirmesini dikkat etmelerini rica ediyoruz.

Annelerimizin değerini bilelim onları ziyaret edelim onlara şefkat gösterilim. Tüm annelerimizin Anneler gününü kutlar sağlıklı ve hayırlı ömürler dileriz.” İfadeleri yer aldı.

Bu haber 1084 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum