Öğrencilerimizin Doğum Günleri Kutlandı

Kızılırmak Karadayı köyü ilkokulu ve ortaokulu öğrencilerinin doğum günleri kutlandı.

Öğrencilerimizin Doğum Günleri Kutlandı
16 Aralık 2023 - 20:00 - Güncelleme: 16 Aralık 2023 - 20:04
Çankırı 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi ve Koru Sevindir Derneği tarafından yürütülen “Bir yürekte tebessüm ol” projesi kapsamında Kızılırmak Karadayı köyü ilkokulu ve ortaokulu öğrencilerinin doğum günleri kutlandı.

Çankırı 15 Temmuz Şehitler Anadolu lisesi Görsel Sanatlar öğretmeni Banu Sönmez Vapur Koordinatörlüğünde yürütülen ortağı olduğumuz "Bir yürekte tebessüm ol" projesi Koru Sevindir Derneği Başkanı Dudu Sevindim ve yönetim üyeleri Dilek Ayan ve Uğur Bükücü’nün destek ve katılımları ile birlikte devam ediyor. Kızılırmak Karadayı köyü ilkokulu ve Ortaokulunu ziyarete giderek öğrencilerimizin doğum günleri kutlandı ve çocuklarımıza çeşitli ikramlarda bulunuldu. Çocuklarımız için Koruma Derneği üyelerinin ördüğü şapka bere ve atkılar hediye edildi.

Çocuklarımız ile gitar eşliğinde şarkılar söylendi. Yüreklerinde tebessüm olup çocuklarımızı güldürüp onlara mutluluk verdiğimize inanıyoruz. Bu projemizin devamı köylerde ve merkezdeki okullarımız ile devam edecektir bilgileri aktarıldı.

Bu haber 3891 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Tebrikler
    5 ay önce
    Köy okulları kapanmasın lütfen o bayrak hep dalgalansın kardeşlerim