Çankırı AK Parti Teşkilatı Köy Ziyaretleri

Vatandaşlarla bir araya gelen Çivitcioğlu vatandaşların taleplerini dinleyerek, talepleri karşılama yönünde çalışmalara devam ediyor.

Çankırı AK Parti Teşkilatı Köy Ziyaretleri
15 Haziran 2021 - 13:08 - Güncelleme: 15 Haziran 2021 - 13:15
AK Parti Teşkilatı tarafından köylerin ziyaretleri sürüyor.

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve beraberindeki heyetle birlikte Çankırı'daki köy ziyaretleri devam ediyor.

Vatandaşlarla bir araya gelen Çivitcioğlu vatandaşların taleplerini dinleyerek, talepleri karşılama yönünde çalışmalara devam ediyor.

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu yaptığı açıklamada, "2019 da ilimizin tüm köylerini gezmiştik. Kendilerine hem işleri 6 ayda bir muhtarlarımızla takip etme fırsatı için toplantı yapacağımızı hemde 2 sene sonra tekrar gelip selam vereceğimizi  söylemiştik.

Sözümüzde durmanın mutluluğu ile köy ziyaretlerimizin devam ediyor. Bu yıl yağışların az olmasıyla birlikte çiftçilerimizi köylerinde ziyaret ederek yapabileceğimiz destekler hakkında istişarelerde bulunduk. Bizler ülkemizin, şehrimizin her kesiminde her köşesinde olan vatandaşlarımıza dokunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu süreçte yapılan yapılmaya devam etmekte olan projelerimizi de yerinde inceleme fırsatı buluyor köylülerimizle proje hakkında istişare ediyoruz. Şehrimiz kadim bir şehir. Anadolu insanının en temiz halde bulunduğu bu kadim şehri geliştirmek için herkesin fikrine ve desteğine ihtiyacımız var. Her bir vatandaşımızın yanında olduğumuzu tekrar ifade ediyorum." Dedi. 

Bu haber 1573 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Ali Asgar
  1 ay önce
  Sayın Vekilimiz ve ekibi, gece gündüz demeden gönül alıyor dert dinliyor. Halkın yanlış bildiklerinin doğrusunu anlatıyor. Rabbim gücünü artırsın.
 • Ali Asgar
  1 ay önce
  İsmail İnan sana Kadir İnanır bile inanmaz. Sen rant derdine düşmüşsün belli ki. Böyle şahsi menfaatleri yüce dertleri olan kişiler yüzünden bu memleket bu halde. Hastane yeri sadece Sayın Vekil Beyin derdi değil. Sen nereye istiyorsun keşke önceden söyleseydin. Hayatı boyunca tüm bilimsel uğraşısı gazoz kapağı açmak olanlar bu meselede otorite olup yok şuraya yok buraya yapılsın dedikçe bu iş zor çözülür.
 • İsmail İnan
  1 ay önce
  Dert dinlemek ve gönül almak değil sayın vekilin görevi bu şehrin sorunlarına çözüm üretmek istihdamı artırmak için yatırımları getirtmek olmalıdır. Yazık şehrimiz ülke kalkınmasından gerekli payı alamadı. Yeni hastahane yerini belirlemeli önceki kamu yatırımları ne kadar lüzumsuz yerlere yapıldı İnşallah sayın vekil bu sefer hastahane yeri geniş düz ferah park sorunu olmayan merkeze fazla uzak olmayan fatih mah. olarak geçen Yapraklı yolu güzergahındaki alana yapılır. konut alanı tespit edilen imarlı arsalarda mevcut olup şehrin o tarafa büyümesi sağlanarak merkezdeki sıkısıklık rahatlatılmış olur.