Küçük Sanayi Esnaflarından Satılmış Koç Vefat Etti

Bozkır köyü nüfusuna kayıtlı, Çankırı Küçük Sanayi Sitesi Esnaflarından, eski kaporta ve boya ustası, Satılmış Koç hakka yürüdü.

Küçük Sanayi Esnaflarından Satılmış Koç Vefat Etti
13 Kasım 2018 - 11:24

Koca Çınar'ın Vefat Haberini Üzülerek Öğrendik

 

İnnalillah ve innaileyhiraciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) Rabbim mekânını cennet, taksiratlarını aff, evlad-u iyaline ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Koç Ailesinin Acı Günü

 

Şehrimiz eşraflarından, Ahi Yaran Meclisi Dernek Başkanı Ahmet Absarılıoğlu'nun kayın biraderi, ÇAKÜ çalışanı Hasan Absarılıoğlu’nun dayısı, Bozkır köyü nüfusuna kayıtlı Bayram Güleşen’in oğlu, Yıldız Köksal, Bayram Koç, Yeliz Tamer, Baki Koç’un babaları, Çankırı Küçük Sanayi Esnaflarından, eski kaporta ve boya ustası, Satılmış Koç vefat etmiştir.

 

Cenazesi 14.11.2018 Çarşamba (Yarın) Öğle namazına müteakip Ahmet Yesevi Camii’nde kılınan cenaze namazın ardından Bozkır köyüne defnedilecektir.

 

Mekanın cennet olsun koca çınar. 

 

Merhum Satılmış Koç’a Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere, eş, dost, akraba, yakınları, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

 

Mevla rahmet eyleye. Mekânı cennet olsun İnşallah. Âmin.

 

Bu haber 3697 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • necati ülker
    1 yıl önce
    (14.11.2018) Rahmetli Teyzemin oğlu Satılmış KOÇ Vefatını duyduk Ailece üzüldük aynı gün Hastanede olacağımızdan bu acı gününüzde yanınızda olamıyoruz. Başta eşi Senem yengenin şahsında tüm aileye ve sevenlerine ailece Başsağlığı diliyor, acılarınızı paylaşıyoruz Canım kardeşim Satılmış KOÇ’a ALLAH Rahmet eylesin Mekânı cennet ve haklarımız helal olsun DUALARIMIZLA Necati ÜLKER ve Ailesi ANKARA