Kullar Köyü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Seçim sonucunda Faruk Çağlar 128 oy alırken, Habib Tiryaki 104 oyda kaldı.

Kullar Köyü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı
10 Aralık 2023 - 19:36 - Güncelleme: 10 Aralık 2023 - 19:41
Kullar Köyü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleşti

Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Toplantı Salonunda; 09.12.2023 Cumartesi günü saat 13.00’da yapılan Genel Kurul Toplantısı çok yoğun katılım ile başladı.

Eski Dernek Başkanı Ali Yurttaş, Katılımcılara teşekkür ederek, her daim köyümüzün yanında olarak birlik beraberliğimizi devam ettirelim” dedi.

Gündem maddeleri bir bir yerine getirilerek, Kullar Köyü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği’nin 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı dilek ve temennilerin dinlenmesi ile amacına ulşarak sona erdi.

İki adayın katıltığı Başkanlık yarışında Başkan seçildi ama; seçimi seçilen başkandan ziyade Kullar Köyü ve Köy halkı kazandı.

Toplamda 367 üyenin olduğu Dernek Başkanlığı yarışında Faruk Çağlar ve Habib Tiryaki adaylıklarını açıkladı. Sevginin, kardeşliğin, birlik beraberlik
kazanıldığı 7. Olağan Genel Kurulunda 234 üye oy kullanırken, sandıktan 2 geçersiz oy çıktı.


Seçim sonucunda Faruk Çağlar 128 oy alırken, Habib Tiryaki 104 oyda kaldı.
Kullar Köyü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yeni Başkanı Faruk Çağlar oldu.

Yeni Başkan Faruk Çağlar konuşmasında, “Değerli Üyelerimiz; Şimdiye kadar yurtdışında idim. Geleli bir yıl oldu. Yurt dışında köyümüze hep hizmet edenlerle istişare kurup yanlarında olmaya çalıştık. Çorbada tuzumuz olsun istedik. Şimdi ise hizmetin ocağından köyümüzden; Köyümüze, köylülerimize hizmet etmek için 09 Aralık 2023 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısında dernek başkanlığına seçildim. Siz değerli üyelerimizin desteğini hep yanımda hissetim.. Tüm katılımcılara, köylülerime, köyümüze teşekkür eder, Saygılarımı sunuyorum.” İfdelerini kullandı.

Bu haber 3741 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum