Ortaköy Kumpircisi Çankırı'da Açıldı

Buğday Pazarı Mahallesi Çarşamba Pazarı Caddesi No:3/A’da faaliyet gösterecek olan Ortaköy Kumpircisi İşletmeci Hilmi Çelikel ve Sultan Sarısoy tarafından açılan şube...devamını okuyunuz.

Ortaköy Kumpircisi Çankırı'da Açıldı
30 Ekim 2021 - 17:43 - Güncelleme: 30 Ekim 2021 - 18:08
Ortaköy Kumpircisi Çankırı’da

1991 yılından beri kumpir sektöründe faaliyet göste­ren tarihi Ortaköy Kumpircisi Çankırı’da da şubesini açtı.

Çankırı’da, meslektaşımız Hilmi Çelikel ile ortağı Sultan Sarısoy’un işletmesi Ortaköy Kumpircisi, 29 Ekim 2021 Cuma günü Atatürk Bulvarı Kucaklama Taşı mevki yıkılan trafik şube müdürlüğü arkasında açıldı.

Açılışa AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, AFAD İl Müdürü Abdullah Özcan, Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, siyasi parti ve STK temsilcileri, gazeteciler, Çelikel ve Sarısoy ailesi ve yakınları ile vatandaşlar katıldı. Yapılan duanın ardından protokol tarafından kurdele kesilerek açılış gerçekleştirildi.


Buğday Pazarı Mahallesi Çarşamba Pazarı Caddesi No:3/A’da faaliyet gösterecek olan Ortaköy Kumpir­cisi İş­letmeci Hilmi Çelikel ve Sultan Sarısoy tarafından açılan şube Çankırı halkına farklı bir damak zevki sunmayı amaçlıyor.

Kumpirden Waffle’a, sıcak-soğuk içeceklerden bitki çaylarına zengin menüsüyle vatandaşların hizmetine giren, Ortaköy Kumpircisi işletme sahibi, İhlas Haber Ajansı Çankırı Muhabiri meslektaşımız Hilmi Çelikel ve Sultan Sarısoy’a çalışma hayatında başarılar ve hayırlı kazançlar dileriz.

Bu haber 5799 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum