Kursu Başarıyla Tamamlayan Minik Öğrenciler Taçlarını Giydi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çankırı İl Müftülüğü işbirliğinde Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen “Değerler Eğitimi” kapsamında Kur’an Öğrenme eğitimlerini...devamını okuyunuz.

Kursu Başarıyla Tamamlayan Minik Öğrenciler Taçlarını Giydi
14 Haziran 2023 - 12:21 - Güncelleme: 14 Haziran 2023 - 12:26
Minik Öğrenciler Taçlarını Giydi

Minik Öğrenciler Değerler Eğitimi Çalışmalarını Tamamladı

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çankırı İl Müftülüğü işbirliğinde Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde organize edilen “Değerler Eğitimi” programı kapsamında Kur’an Öğrenme eğitimleri verildi.


Kur’an öğrenme eğitimlerini tamamlayan minik öğrencilere taç giyme töreni gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çankırı İl Müftülüğü  işbirliğinde Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen “Değerler Eğitimi” kapsamında Kur’an Öğrenme eğitimlerini tamamlayan okul öncesi öğrencilerin “Taç Giyme Töreni" 09 Haziran 2023 Perşembe günü Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde öğrenci etkinlikleri ile gerçekleştirildi.

Miniklerin renkli taçları ile renkli görüntüler oluşturduğu törene katılım sağlayan; İl Müftüsü Mehmet Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Çankırı Belediyesi Özel Kalem Müdürü Fatih Atıcı, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar, Okul Müdürü Tansel Yılmaz ve öğrencilerin ders öğretmenleri ve veliler katılım sağladı.

Eğitim gören 7 farklı sınıftaki öğrencilerin gösterilerini sergilediği törende Taç Giyme Merasimi sonrası, eğitimi başarıyla tamamlamaları adına hediyeleri protokol ve öğretmenleri tarafından verildi.

Taçlarını giyen minik öğrenciler, törende doyasıya eğlendi.

Bu haber 3441 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum