Kurşunlu-Korgun Yolu Neyi Bekliyor? (Özel Haber)

2020 yılında bitecek olan bu yolda hızlandırma çalışmaları neden yapılmıyor?

Kurşunlu-Korgun Yolu Neyi Bekliyor? (Özel Haber)
19 Eylül 2019 - 22:29

Yetkililerden Açıklama Bekliyoruz!!!!

 

Selamın Aleyküm Çankırı Milletvekilleri, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleri, İlimizin Valisi, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, Cumhur ittifakı sahipleri; Seçim bitti, geçim derdi başladı.

 

Sayın seçilmiş beyler, Cumhur ittifakına gönül veren siyasiler, kentimizin Valisi, Kentimizin İl Genel Meclis Başkan ve üyeleri Kurşunlu-Korgun yolu bu kadar zamandır neyi bekliyor?

 

2020 yılında bitecek olan bu yolda hızlandırma çalışmaları neden yapılmıyor? Memleketimizde her iş maalesef kağnı arabası hızıyla gitmektedir. Allah korusun depremi daha yeni yaşadık. Bu yol Çankırı’nın temel hatlarından bir tanesi olup yapım çalışmalarına hızlı bir şekilde başlanması gerekmezmiydi? Tabii ki gerekir. Afet, felaket durumunda ivedi bir şekilde bu yolun hizmete açık olması hem can hem de mal kayıplarını en aza indirgeyecek duruma getirecektir.

 

Başladıkları işi bitirsinler. Toplam 20 kilometrelik bu yolu yapamayacak kadar aciz durumda değil Çankırı evelallah. Ama ne acıdır ki bu yolun çalışmaları 2020 yılına bitirilecek diye sevinirken; sene 2019’un 9.cu ayındayız hala bir çalışma yok, bir tık yok. Bu yolun yapımı durduralı yaklaşık 1 yıl oldu. Siz sayın yetkililer neyi bekliyorsunuz? Yetkililerin ve siyasilerin bu konuda acil açıklama yapmasını bekliyoruz. Bu yol çok önemli bir yol olup ihmale getirilmemelidir. Çünkü siyasiler ve Sayın Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu’da 2020 yılında bu yolun bitirileceği bölgenin hizmetine sunulacağı sözünü vermişti.

 

Lütfen sözlerinizi yerine getirin. Böyle yarım yamalak iş yapmayın. Halk ile alay mı ediyorsunuz, dalga mı geçiyorsunuz?

 

Memleketime bir çivi çakandan Allah razı olsun demekle de yetinip duruyoruz ama her şey boş....

 

“Şuanda yol tam anlamıyla bitirilip bölge halkının hizmetine sunulamadı. Müteahhit firma çalışmalara neden başlayamıyor? Vatandaşın yol çilesi son bulacak mı?

 

Yaptığımız özel haberlerimizden kimse rahatsız olmasın, kusura da bakmasın. Sonuçta bilgilendirilmek istiyoruz. En azından basının karşısına çıkıp gerçekleri anlatın ki bizlerde sizleri eleştirenlere sizin adınıza cevap verebilelim.

Bu haber 2346 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum