KUZKA Yönetim Kurulu, 2020 Çalışma Programını Çankırı'da Görüştü

Sinop Valisi Köksal Şakalar, Valimiz Hamdi Bilge Aktaş'ı makamında ziyaret etti.

KUZKA Yönetim Kurulu, 2020 Çalışma Programını Çankırı'da Görüştü
14 Kasım 2019 - 19:56 - Güncelleme: 16 Kasım 2019 - 07:50

Sinop Valisi Çankırı’da

 

Sinop Valisi Köksal Şakalar, Valimiz Hamdi Bilge Aktaş'ı makamında ziyaret etti. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Kasım ayı toplantısı için ilimize gelen Sinop Valisi Şakalar, yeni hükümet binasının Çankırı'ya hayırlı olmasını dileyerek, yeni binanın güzel hizmetlere vesile olması temennisinde bulundu. Valimiz Aktaş, Vali Köksal Şakalar'a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

 

KUZKA Yönetim Kurulu, 2020 Çalışma Programını Çankırı’da Görüştü

 

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Kasım ayı yönetim kurulu toplantısı Çankırı’da yapıldı. Toplantıda Ajansın 2020 yılı çalışma programı ve bütçesini görüşüldü.

 

Sinop Valisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Şakalar başkanlığındaki toplantıya, Valimiz ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Bilge Aktaş, yönetim kurulu üyeleri Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kastamonu İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten ve KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç katıldı.

 

Yönetim kurulu toplantısını Çankırı’da gerçekleştiren KUZKA, Kasım ayı toplantısında Ajansın 2020 Çalışma Programı ve Bütçesi, 2019 Fizibilite Desteği Programı ve Çankırı Yatırım Destek Ofisi yerinin değiştirilmesi konularını görüştü.

 

Basına kapalı gerçekleştirilen toplantının ilk bölümünde Genel Sekreter Dr. Serkan Genç, Ajans faaliyetlerine ilişkin yönetim kurulu üyelerine bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Sunum sonrasında toplantı, gündem maddelerinin üyeler tarafından ayrıntılı olarak görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla sona erdi.

 

 

 

 

Bu haber 2847 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum