Sosyal Tesis İlk Toplantısını Yer Altı Tuz Şehri İçin Yaptı

Çankırı Yer Altı Tuz Şehri fizibilite raporu ile mali destek programlarının etki analizi raporu görüşüldü.

Sosyal Tesis İlk Toplantısını Yer Altı Tuz Şehri İçin Yaptı
10 Aralık 2021 - 12:47
Çankırı Belediyesinin eski orduevini projelendirerek yaptığı Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi, kurumlar arası ilk toplantıya ev sahipliği yaptı. Toplantı öncesinde tesisi gezen konuklar, beğenilerini dile getirerek Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i tebrik etti. Islah çalışmaları ile estetik bir yapıya kavuşan Tatlıçay’ın kenarında bulunan Sosyal Tesis Millet Kıraathanesi ise konuklardan tam not aldı.

Toplantının gündem maddesini ise Çankırı Yer Altı Tuz Şehri fizibilite raporu ile mali destek programlarının etki analizi raporu oluşturdu.


Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) 2021 yılı Aralık Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Çankırı’da gerçekleştirildi. Çankırı Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yapılan toplantıya, yönetim kurulu üyeleri Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, Kastamonu İl Genel Meclis Başkanı Güray Parçal, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Çankırı TSO Başkanı Hayrettin Çelikten, Kastamonu TSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu ve KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç ve KUZKA personelleri katıldı.


Yönetim Kurulu Başkanı Kastamonu Valisi Avni Çakır Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, gündemde yer alan Çankırı Yer Altı Tuz Şehri fizibilite raporu ile mali destek programlarının etki analizi raporu görüşüldü. Toplantıda KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç, Ajansın faaliyetlerine ilişkin bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Devamında ise yönetim kurulu üyeleri gündemde yer alan “Çankırı Yer Altı Tuz Şehri Fizibilite Raporu, Ajansın Mali Destek Programları Etki Analizi Raporu ile 2021 yılı İnsan Kaynakları Raporu ve Eğitim Programı” konularını görüştü. Toplantı gündem maddelerinin karara bağlanması ile sona erdi.


Bu haber 2036 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum