MHP'li Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen Müjdeledi

Esen, "Trafik yoğunluğunu bu proje ile ortadan kaldırıp, yaya ve sürücülerimizi rahatlatmayı planlıyoruz.” müjdesini verdi.

MHP'li Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen Müjdeledi
01 Şubat 2024 - 17:16 - Güncelleme: 01 Şubat 2024 - 17:19
Esen müjdeledi!

Lise kavşağına köklü çözüm getirecek proje onaylandı.

Çankırı’nın en önemli sorunlarının başında gelen Lise kavşağı trafik sorununun kökten çözecek proje onaylandı.

Açıklama Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’den geldi.

Esen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Çankırı’nın en büyük sorunlarının Yıllarca üzerinde çalıştığımız ve uzun uğraşlar verdiğimiz Lise Kavşağı Projesi onaylandı. Trafik yoğunluğunu bu proje ile ortadan kaldırıp, yaya ve sürücülerimizi rahatlatmayı planlıyoruz.” müjdesini verdi.

Bu haber 8659 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • borabey
  2 ay önce
  Bu bir ihtiyaç ancak bence tren yolu kaldırılsın. Nasılsa Çankırı'ya faydası yok. Çevreyolu gibi Çankırı'nın etrafından dolaşıp nereye hizmet ediyorsa oraya gitsin. Tren yolu şehir çevresine kaldırılsın şehrin ortasını bilmesin ya da Çankırı 'da yolcu taşımacılığı olsun artık. Tren istasyonunda bile onlarca araba var çarşıda park yeri yok ama tren istasyonu var olsun diye Çankırı bedel ödeyip duruyor.
 • Osman
  2 ay önce
  Yapılanlar hakkıyla yapılıyor sn başkan çevre yolunu da sonunda dayanamayıp el atacak 25 yıldır uyuyanların huzuru kaçtı.
 • İlhan Erdoğan
  2 ay önce
  İnşallah Çankırı için hayırlı olur. Geç kalınmış bir proje, eee mum dibini aydınlatmaz taki dibine gelene kadar bu da öğle oldu ne yazık. Zamanında yapılsaydı şimdiye bitmişti.
 • Mehmet uysal
  2 ay önce
  Sayın başkanım sizden ricam kucaklama taşı bulvarindaki traktör bayilerini kaldirmani rica ediyorum iki şeritli yolun bir şeridi onlar işgal ediyor onları oradan atarsan trafik baya rahatlar saygılar
 • Musa Kaya
  2 ay önce
  20 yıldır çevre yolu bitmedi. Bu iş de yine İsmail Hakkı Esen'e kaldı.