Başkan Esen'in İleri Görüşlülüğü İle Çankırı Belediyesi Lojistik Üssü Büyümeye Devam Ediyor

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediyenin hizmet organizasyonunun tek bir noktadan yürütülmesi için lojistik depo alanlarının sayısını arttırıyor.

Başkan Esen'in İleri Görüşlülüğü İle Çankırı Belediyesi Lojistik Üssü Büyümeye Devam Ediyor
08 Eylül 2021 - 10:03 - Güncelleme: 08 Eylül 2021 - 10:09
Başkan Esen’in İleri Görüşlülüğü İle Çankırı Belediyesi Lojistik Üssü Büyümeye Devam Ediyor

Çankırı Belediyesi Lojistik Üssünü Oluşturmaya Devam Ediyor

Teknik birimlerine ait depoları tek noktada toplamak amacı ile Lojistik ve Destek Merkezini kuran Çankırı Belediyesi, iki yeni kapalı depo alanı için ilk kazmayı vurdu. Açık ve kapalı alan olmak üzere toplam 3000 metrekare kullanım alanına sahip depoların Su ve Kanalizasyon ile Park ve Bahçeler Müdürlüklerine tahsis edileceği bildirildi.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediyenin hizmet organizasyonunun tek bir noktadan yürütülmesi için lojistik depo alanlarının sayısını arttırıyor. Ekipler, Aksu Mahallesi ile Fidanlık arasında yer alan Atatürk Yolu üzerinde Kirazlıdere mevkiinde yapılan Lojistik ve Destek Merkezi yanına 1500 metrekarelik iki ayrı depo alanı için çalışmalara başladı.

Depoları tek çatı altında toplayan uygulamada, ikişer katlı iki depo ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne lojistik destek sağlanacak. Belediyenin lojistik üssü olarak kullanılacak alan, belediyeye ait kaynakların etkin ve verimli kullanılmasını sağlayacak.

Bu haber 1791 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • dogru konusalim
  1 ay önce
  yapilan işin kötüsü olmaz gayet guzel ama velakin bu proje irfan dinç zamaninda vardi düşunendende yapandanda Allah razi olsun
 • 18 li
  1 ay önce
  İyi de bu İrfan Dinç zamanında planlanan bir proje idi.Yine de yaptığı için başkana teşekkür ediyorum.