Gerekli Düzenlemelerin Yapılmasını Rica Ediyoruz (Özel Haber)

Emeklerinize teşekkür eder, saygılarımızı sunarken, iyi günler, iyi çalışmalar diliyoruz.

Gerekli Düzenlemelerin Yapılmasını Rica Ediyoruz (Özel Haber)
17 Ocak 2020 - 12:08 - Güncelleme: 17 Ocak 2020 - 13:02

Vatandaşlarımızdan gelen taleplere gözlerimizi, kulaklarımızı lütfen kapatmayalım. Bu şehir hepimizin!

Sayın Valim, Sayın Belediye Başkanım, Sayın İl Emniyet Müdürümün bu özel haberimiz, bu taleplerimizi de değerlendirerek ele alıp değerlendireceklerinden hiç şüphemiz yok.

Toplu Taşıma Araçları Komple Reklam-Araç Giydirme İle Kaplanmamalı

Araçlarda Giydirme Amaçlı Reklam Uygulamalarında Usul ve Esaslara Uyulmalı

Merhaba, Bu konu ile ilgili daha öncede Belediyeden bir talebim olmuş fakat mağduriyetlerimiz devam ettiği için haberci18.com İnternet medyası yöneticisi olarak sizlere seslenerek bir kez daha önem arz eden konuyu yazıyorum...

Son zamanlarda Dolmuş ve Otobüslerdeki reklam alma, araç giydirme furyası had safhaya ulaştı. Reklamlar araçların camlarını bile kaplamaya başladı. Dolmuş ve Otobüsün arkasında oturan bir yolcu hiçbir yeri göremiyor, nereye geldiğini, nerde ineceğini görmekte zorlanıyor. Ayrıca bu durum şoför açısından, sürüş güvenliği için de uygun değil.

Tamam, reklam alınsın ama lütfen araçların camları açık kalsın. Arka ve yan camlara kesinlikle reklam yapıştırılmasın. Reklam alanı sadece araç kaportası ile sınırlı kalsın. Çankırı Halkının ortak isteği olan bu konu ile ilgili gerekli düzenlemelerin yapılmasını rica ediyoruz.

Temiz Hava Solumak Elimizde

Önerilere uyulmadığı takdirde; hava kirliliği hepimizi rahatsız edeceği ve karbon monoksit zehirlenmesi gibi çok daha üzücü olaylarla sebebiyet verilebileceği unutulmamalıdır.

Doğal gaz; fosil kaynaklı, renksiz, kokusuz ve havadan hafif olan, Metan (CH4), Etan (C2H8), Propan(C3H8), Bütan (C4H10), Karbondioksit (CO2), Azot (N2), Helyum(He) ve Hidrojen sülfür (H2S) gibi çeşitli hidrokarbonlardan oluşan yanıcı bir gaz karışımıdır. Yandığında kül ve kükürt bileşikleri oluşturmaz, asit yağmurlarına neden olmaz. Günümüzde oldukça değerli ve stratejik bir enerji kaynağı olarak konut, işyeri, resmi kurum ve endüstride kullanılmaktadır.

Daha rahat bir nefes alabilmemiz ve sağlığımız için Çankırı'da Doğalgaz kullanımının zorunlu hale gelmesini, bu konuda adımlar atılmasını tüm Çankırılılar adına talep ediyorum. Lütfen bu isteğimizi yetkili merciler duyunuz...

İnşallah Bundan Böyle Şehrimizi Medeniyet Seviyesine Ulaştırmaya Hep Birlikte Mücadele Edeceğiz

www.haberci18.com İnternet Medyası yöneticisi olarak diyoruz ki; “Yönetmeliğe aykırılık halinde yaptırım uygulaması söz konusu olmalıdır. Ulaşımda uyulması gereken kurallara uymayanlar hakkında gerekli işlemler başlatılmalı.” Halkımızdan gelen şikâyetleri haber merkezimiz aracılığı ile siz değerli yöneticilerimize ileterek, sizlerin göremediğinizi biz sizlere, bizlerin göremediğini de sizler bizlerle paylaşarak sorunlarımızı ortadan kaldırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeklerinize teşekkür eder, saygılarımızı sunarken, iyi günler, iyi çalışmalar diliyoruz.


Çankırı'dan bir kare manzara


Toplu Taşıma Otobüslerin giydirilmemiş haliyle yayına verilmesini uygun gördük.


 


Bu haber 3161 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • NUH
  8 ay önce
  yav arkadaş birde buğday pazarı mahallesi hardal sokakda var bir bina mutfakta doğal ğaz yakıyorlar ısınmada soba kullanıyorlar dışarı çamaşır seremiyorsun evleri havalandıramıyorsun onca is evin içinde bunlara bir son verdirin nefes alamıyoruz şu mis gibi havayı maf ediyorlar hani evlerin doğalgaza geçmesi mecburiydi hani geçmeyenlere ceza kesilicekti her şey sözde kalmasın durdurun şu hava kirliliğini
 • şerafettin Erdoğan
  8 ay önce
  Merkezdeki kömürlü binalar en kısa sürede doğal gaza geçirilmelidir.