Satıyüzü Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mahmut Bölükbaşı

Bölükbaşı, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde köyümüz için el ele vererek daha güzel faaliyetler yaparak daha güzel işler başaracaklarını belirtti.

Satıyüzü Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mahmut Bölükbaşı
19 Eylül 2021 - 08:04 - Güncelleme: 19 Eylül 2021 - 08:18
Satıyüzü Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olağan genel kurulu yapıldı.

Satıyüzü Köyü Sosyal Kültür ve Dayanışma derneğinde görev değişimi.

Çankırı Merkeze bağlı Satıyüzü köyü Sosyal kültür ve dayanışma derneği 18.09.2021 Cumartesi günü saat 11:00 de üyelerin katılımıyla derneğin olağan genel kurulu toplantısını Taşmescit Aile Çay Bahçesinde gerçekleştirdi. 

Üyelerin büyük çoğunluğunun katılımıyla pandemi kurallarına uyularak açık havada gerçekleştirilen toplantıda açılış konuşması yapan Dernek Başkanı Ahmet Çomak yönetim kurulu ile beraber yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi verdi ve şunları söyledi.

Çomak, göreve geldiği günden beri köylülerimiz arasında birlik ve beraberliği sağlamak adına bir çok çalışmalar yaptığını ifade etti.

Köyümüzün ihtiyaç duyduğu her konuda yardımcı olmaya çalıştıklarını, yardıma muhtaç olan ailelere yardım ettiklerini, köylülerimizin üzüntülü ve sevinçli günlerinde daima yanlarında bulunmaya çalıştıklarını belirten Çomak, uzun süredir Dernek Başkanlığı görevini yürüttüğünü, yapmış olduğu çalışmalarda kendisine yardımcı olan köylülerine teşekkür ederek yeni yönetimin belirlenmesini teklif ederek konuşmasına son verdi. Daha sonra katılan üyelerin tamamının oy birliği ile Mahmut Bölükbaşı Başkanlığında yeni yönetim kurulu belirlendi.

Dernek Başkanı Ahmet Çomak söz alarak yaptığı konuşmada yeni seçilen Mahmut Bölükbaşı ve yönetim kuruluna gönül rahatlığı ile devredeceğini belirten Çomak, yeni seçilen arkadaşlara  başarılar dileyerek yaptığı konuşmasında yeni yönetime yapacakları çalışmalarda maddi ve manevi her türlü yardımı yapacağını belirterek sözlerine son verdi.

Dernek Başkanlığına getirilen Mahmut Bölükbaşı söz alarak şunları ifade etti.

Değerli Satıyüzü Köylü komşularım öncelikle beni bu göreve layık gördüğünüz için sizlere çok teşekkür ederim. Ayrıca büyük bir özveri ile bu güne kadar Dernek Başkanlığını yürüten Ahmet Çomak ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlara çok teşekkür ederim diyerek sözlerine devam eden Bölükbaşı şöyle devam etti.

Bölükbaşı, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde  köyümüz için el ele vererek daha güzel faaliyetler yaparak daha güzel işler başaracaklarını belirterek sözlerine son verdi.

Yeni Yönetim Kurulu Aşağıdaki İsimlerden Oluştu:

Başkan: Mahmut Bölükbaşı


Başkan Yardımcısı: Bekir Şahin

Sayman: İbrahim Tanrıkulu

Üye Mustafa Çomak

Üye: Şaban Potuk

Yedek Üyeler

Bekir Demirtaş

Hüseyin Altınsoy

Hüseyin Çelik

İsa Bölükbaşı

Bekir Potuk

Bu haber 2190 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum