Ümit Altaş Kardeşimiz Gözünü Açtı, Herkese Selamı Var

İşçi arkadaşımız Ümit Altaş uyandırıldı, fonksiyonları yerinde, makinasız nefes alabiliyor, babası ile konuşmuş, bilinci yerinde olduğu bilgileri edinildi..

Ümit Altaş Kardeşimiz Gözünü Açtı, Herkese Selamı Var
28 Aralık 2019 - 09:58 - Güncelleme: 28 Aralık 2019 - 11:10

Gözünü Açtı, Herkese Selamı Var

Ümit Altaş isimli işçi, suyun kaçak elektrik ile temas etmesi sonucu elektrik çarpmasına kapılarak tüm sevenlerini üzmüş, yaşam mücadelesini kazanabilmesi için dualar yapılmıştı.
 
17 Aralık 2019 günü Çankırı Yakınkent Organize Sanayii'nde faaliyet gösteren Sumitomo AKO Lastik Fabrikasında çalışan işçi kardeşimiz Ümit Altaş, elektrik çarpmasına maruz kalmış, yaralı olarak Çankırı Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Ankara'ya Sevk Edilmişti
 
İşçi arkadaşımız Ümit Altaş’ın bedeninde oluşan olumsuz rahatsızlıklar durduruldu, uyandırıldı, fonksiyonları yerinde, makinasız nefes alabiliyor, babası Ahmet Altaş, kardeşi Beşir Altaş ile konuşmuş, bilinci yerinde.

Çankırı'ya Dönüş Yaptı, Evinde Çok Büyük Bir Mutlulukla Karşılandı
 
17 Aralık 2019 Salı günü saat 15:45 sıralarında yaşanan üzücü olay sonrası Ümit Altaş Çankırı Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde görevli doktorların ilk müdahalesi sonrasında yoğun bakıma gönderildi. Yaptığımız takipler sonucu o günlerde Ümit Altaş'nın hayati tehlikesinin devam ettiğini öğrenirken Allah’a şükürler olsun ki 23 Aralık 2019 günü gözünü açtığı, doktorların yaptığı son kontrollerinde taburcu olmasına karar verildiği, sadece olay esnasında yapılan kalp masajı sonucu kırılan kaburga kemikleri yüzünden nefes almakta biraz zorlandığı, onun dışında çok şükür iyi olduğu, 28 Aralık 2019 Cumartesi günü itibariylede hayata tutunduğu, ailesinin yanında olduğu haberini sevinçle öğrendik.
 
Her şey Cenab-ı Allah’tan. Okunan-okunacak dualarla yol almak ne kadar güzel bir durum. Rabbim şifa versin, Cenab-ı Allah bir daha böyle iş kazalarıyla hiçbir kimseyi imtihan etmesin.




 
 


Bu haber 6836 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum