Merkez Altınlı Köyündeki Düğünde 2 Kişi Silahla Yaralandı

Düğünde havaya açıldığı iddia edilen silahtan çıkan kurşunların 2 kişiyi yaraladığı konuşulurken; Jandarma havaya ateş açan kişileri yakalayarak olayın aydınlatılması için çalışmalarını yürütüyor.

Merkez Altınlı Köyündeki Düğünde 2 Kişi Silahla Yaralandı
12 Eylül 2021 - 02:04 - Güncelleme: 12 Eylül 2021 - 09:06
Düğünde 2 Kişi Silahla Yaralandı

Mangandalar Dehşet Saçmaya Devam Ediyorlar

Sözde Sokak Düğünleri Yasak, Köylerdeki Düğünlerde ise Silah Atmak Yasak Diye İfade Edilsede, Köylerden Gelen Maganda Dehşet Haberleri Herkesi Üzüyor

Düğünde Rastgele Ateş Edildiği İddia Ediliyor!

En Mutlu Günleri Kana Bulandırıyorlar…

Tabancadan Çıkan Kurşunlar 2 Kişiyi Yaraladı

Olay 11.09.2021 Cumartesi günü akşam saat 23:00 sıralarında Merkez Altınlı Köyünde Yaşandı

Edinilen bilgilere göre, Altınlı köyündeki düğünde iki gurup arasındaki silahlı kavgada 2 kişi yaralandı.

Düğünde havaya açıldığı iddia edilen silahtan çıkan kurşunların 2 kişiyi yaraladığı konuşulurken; Jandarma havaya ateş açan kişileri yakalayarak olayın aydınlatılması için çalışmalarını yürütüyor.

Yaralılar 112 Acil Sağlık ekiplerince Çankırı Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Jandarma olayla ilgili inceleme başlattı.

İşte Detaylar:


Olayın Husumetten Kaynaklandığı İddia Edilirken, Olayın Altındaki Farklı Nedenler Araştırılıyor

Yaşanan olayla ilgili olarak edinilen bilgilere göre; Geçmişte Alaçatlılar'a ait BP benzinlikte meydana gelen bir yaralama olayı ve halen cezaevinde bulunan İ.K.'ın dayısı M.K., ile yanında bulunan S.K., hedef tahtası durumuna getiriliyor.

11.09.2021 Cumartesi günü gece Çankırı Merkez'e bağlı Altınlı köyünde gerçekleştirilen bir düğünde silahlar patladı ve 2 kişi yaralandı. Olayın failleri olduğu söylenen E.K ve E.K., kardeşlerin yakalanması için Jandarma Güvenlik Güçleri faillerin izlerini sürdürüyor.

Gece yarısı saat 23:00 sıralarında meydana gelen olay, Altınlı köyünde yapılan bir düğünde, davetli M.K., kendisine ait silahla atış yapıyor. Düğün yapılan alanda bulunan jandarma M.K.'ın silahına el koyuyor.

Jandarma ve vatandaşların bir arada olduğu anda E.K ve E.,K., kardeşler kalabalığın arasından olay yerine gelerek silahına el koyulan M.,K.,'a ateş ediyor. Kurşunlardan 3'ü M.,K.’a isabet ederken, yanında bulunan S.,K'ı da hedef alan saldırganlar, Merkez Altınlı köyü sakinlerinden düğün sahibi Mustafa K.'nın atak davranması sonucu silahlı E.,K.'nın bileğinden tutarak elindeki silahı havaya çeviriyor ve yaşanabilecek olası bir cinayeti önlediği düşünülüyor.
Bu haber 7419 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet Çelik
    1 hafta önce
    Daha öncede benzer olaylar düğünde ölen insanlar oldu fakat valilik hiç bir önlem almadı ve almıyorda her düğün Teksas gibi Çankırı valisi me iş yapar bilen varmı