3 Mayıs Türkçülük Gününde Sinan Ateş ve Fırat Çakıroğlu Ruhuna Lokma İkramı

Karamemiş, 3 Mayıs Türkçülük Günü anısına yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

3 Mayıs Türkçülük Gününde Sinan Ateş ve Fırat Çakıroğlu Ruhuna Lokma İkramı
03 Mayıs 2023 - 22:45 - Güncelleme: 03 Mayıs 2023 - 22:51
Karamemiş’ten 3 Mayıs Türkçülük Gününde Sinan Ateş ve Fırat Çakıroğlu Ruhuna Lokma İkramı

İYİ Parti Çankırı Milletvekili adayı Mehmet Ali Karamemiş, haince katledilen Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ve PKK’lılar tarafından katledilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu ruhuna lokma döktürdü.

Çankırı Milletvekili adayı Karamemiş, Ankara Çukurambar’da haince katledilen Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ruhuna lokma döktürerek ikramında kendisi de bulundu.


Çankırı Çarşamba pazarında vatandaşlara ve esnaflara yapılan ikramlarda Millet İttifakı partileri CHP, Deva, Saadet de destek verdi.

Karamemiş, 3 Mayıs Türkçülük Günü anısına yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

“Ne mutlu Türküm diyene! 3 Mayıs Türkçülük Günü anısına, başta Gazi Mustafa Atatürk’ü, şehitlerimizi, milli mücadele kahramanlarımızı, davamızın simge isimleri Hüseyin Nihal Atsız'ı, Başbuğumuz Alparslan Türkeş'i ve davamızın son şehidi Sinan Ateş'i rahmet ve minnetle anıyoruz. 3 Mayıs Türkçülük ruhu ebediyen yaşasın! Türk Milleti yeniden İslam'ın sancaktarı olsun...”

Karamemiş Şöyle Devam etti:

Rahmetli Sinan Ateş ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu hain suikastlarla katledildiler. Unutmak mümkün olmadığı gibi unutturmayacağımızı da belirtmek istiyorum. Türk Milliyetçiliğinin esaslarına sımsıkı sarılmış iki yiğidimize Allah’tan rahmet diliyorum. İktidarımızda katilleri yargı önüne çıkartacağız… 3 Mayıs Türkçülük Günü münasebeti ile Gazi Mustafa Atatürk’ü, şehitlerimizi, milli mücadele kahramanlarımızı, davamızın simge isimleri Hüseyin Nihal Atsız'ı, Başbuğumuz Alparslan Türkeş'i rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

Bu haber 1292 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 18 li
    1 yıl önce
    Bu nasıl bir iki yüzlülüktür ki PKKHDP ve CHP ortaklığına devam edeceksin, binlerce Şehit vermemize sebep olan teröristlerle ve onların işbirlikçileri ile birlikte olacaksın. Kusura bakma bu millet bunu yemez arkadaş.Kendinizi bunlardan kurtarmadan da karşımıza çıkmayın sakın...