Çankırı Esnaflarımızdan Mehmet Ali Özdemir Vefat Etti

Çayırpınar köyü sakinlerinden Emirhan ve Ümmühan Özdemir'in babaları, kahveci esnaflarından, ticaret adamı Mehmet Ali Özdemir yaşam mücadelesini kaybederek hayatını kaybetti.

Çankırı Esnaflarımızdan Mehmet Ali Özdemir Vefat Etti
16 Eylül 2020 - 15:39 - Güncelleme: 16 Eylül 2020 - 15:55

Mehmet Ali Özdemir Hakka Yürüdü

"innalillah ve innaileyhi raciun biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin.

Özdemir Ailesinin Acı Günü

Çankırı, Çayırpınar köyü sakinlerinden Asatsubay Emirhan ve Ümmühan Özdemir'in babaları, DSİ den emekli Abdullah Özdemir'in kardeşi, kahveci esnaflarından Mehmet Ali Özdemir vefat etmiştir.

Cenazesi 16.09.2020 Çarşamba günü (bugün) saat 18:00 de Çayırpınar köyünde toprağa verilecektir.

Kardeşimizin Ölümü Normal Ölümdür

Yaklaşık Bir Haftadır Yaşam Mücadelesi Veriyordu

Mehmet Ali kardeşimiz geçtiğimiz günlerde dükkanında rahatsızlanarak önce Çankırı Devlet Hastanesine, daha sonra Ankara’da bir hastaneye (beyin kanaması tanısı ile) sevk edilmişti. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan değerli esnafımız Mehmet Ali den beklemediğimiz, gelen acı haber ile yıkıldık.

haberci18.com internet medyası olarak çok üzgünüm. Kendisi esnaflık yıllarımda iyi bir komşumdu. Birlikte çok ekmek yedik su içtik. Aramızdan ayrılan Merhum Mehmet Ali Özdemir kardeşimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz. Rabbim safi ismiyle muamele eylesin, rabbim geride kalanlarına sabır İhsan eylesin. Mekânı cennet olsun. İnşallah. Amin.


 
 


Bu haber 5349 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum