Mehmet Türk'e Bir Damla Mutluluk

Yapraklı Akyazı köyünden Muttalip (merhum) – Ayşe Türk’ün oğlu Çankırı Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V. Mehmet Türk evlendi.

Mehmet Türk'e Bir Damla Mutluluk
16 Kasım 2020 - 23:36 - Güncelleme: 17 Kasım 2020 - 12:51
Mehmet Türk Dünya Evine Girdi

Çankırı Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V. Mehmet Türk, Bayramören ilçesi eski Belediye Başkanlarından Ahmet Özen’in kızı Damla Özen (Türk) ile dünya evine girdi.

Daha önce Çankırı’da gazetecilik geçmişi de olan ve Yapraklı Akyazı köyünden Muttalip (merhum) – Ayşe Türk’ün oğlu Çankırı Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V. Mehmet Türk, 15 Kasım 2020 Pazar günü Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in de nikâh şahitliği yaptığı törende Damla Özen (Türk) ile kendisini bir ömür boyu mutlu edecek imzayı attı.

Pandemi şartlarının elverdiği ölçüde gerçekleştirilen düğüne Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen başta olmak üzere birçok siyasi ve STK temsilcisi,  gazeteciler, Türk ve Özen ailelerinin sevenleri katıldı.


Çankırı Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Çankırı Belediyesi Basın - Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Türk ve Damla Özen çiftinin nikah merasimine katılım sağlayarak çiftimize Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak Mehmet – Damla Türk çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Bir yastıkta kocasınlar.
Bu haber 19717 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum