"Gelecek Yüzyıla Mektup"

Valimiz Sayın Taşolar da Cumhuriyetimizin 125. Yılının Çankırı Valisine yazdığı mektubu zarflayarak PTT Müdürlüğü memurlarına teslim etti.

"Gelecek Yüzyıla Mektup"
23 Ekim 2023 - 14:33 - Güncelleme: 23 Ekim 2023 - 14:40
Valiliğimizce yürütülen “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Çankırı’da 100 Etkinlik” projesi kapsamında şube müdürü ve üst kadrolarda görev yapan  daire amirleri, Cumhuriyetimizin 125. yılında kendi mevkilerinde görev alacak kişilere ithafen mektup yazdı.

20 Ekim 2023 Cuma günü düzenlenen “Gelecek Yüzyıla Mektup” adlı bu etkinliğe Valimiz Sayın M. Fırat Taşolar, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Baro Başkanı Av. Mustafa Deniz, Vali Yardımcılarımız İsmail Küreci, Şahin Bayhan ve Recep Yüksel, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Yusuf Mutlu Genç ve daire amirleri katıldı.

Valimiz Sayın Taşolar da Cumhuriyetimizin 125. Yılının Çankırı Valisine yazdığı mektubu zarflayarak PTT Müdürlüğü memurlarına teslim etti.

Daha sonra basın mensuplarına proje hakkında açıklamalarda bulunan Valimiz M. Fırat Taşolar; “Bütün kurumlarımızla birlikte yola çıktık. Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamındaki etkinliklerden birini bugün burada birim amirlerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Şöyle ki bütün birim amirlerimiz, 125. Yılda şu anki mevkidaşlarına bir mektup yazdılar. PTT müdürlüğümüz de bize bu anlamda büyük bir destek verdi.  Ümit ediyoruz ki 125. Yılda bizimle aynı görevde o dönem görev yapan mevkidaşlarımız bu mektupları okuyacaklar ve biz de bunun çok kıymetli bir anı olacağını düşünüyoruz. O anlamda başta emeği geçen PTT müdürlüğümüze ve katılım sağlayan bütün birim amirlerimize, aynı zamanda 100. Yılda 100 Etkinlik parolasıyla çıktığımız bu yolda hep birlikte hareket ettiğimiz belediyemiz, il özel idaremiz ve bütün kurumlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı kutlamaları çerçevesinde Valiliğimiz koordinasyonunda tüm kamu kurum, kuruluş ve STK’larımızın iş birliğiyle Ekim ayı içerisinde Çankırı’da 100 etkinlik gerçekleştirilecek.

Bu haber 1206 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum