"Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023"

Başkan Kurt, ülke, Çankırı ve ilçelerin daha da güçlendirip Türkiye’yi bölgenin lider gücü yapmak için Pazar günü yapılacak toplantıda söylenecek ve ortaya çıkacak fikirlerin çok önemli olduğunu vurguladı.

"Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023"
29 Eylül 2021 - 12:46 - Güncelleme: 29 Eylül 2021 - 12:50
MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, Pazar günü Ankara’da yapılacak olan “Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023 – Siyasette Yeni Dönem: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler” bölge istişare toplantısı öncesi ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle toplantı yaptı.

İlk önce ilçe başkanları ve ardından yönetim kurulu üyeleriyle İl Başkanlığında buluşan Başkan Kurt, ülke, Çankırı ve ilçelerin daha da güçlendirip Türkiye’yi bölgenin lider gücü yapmak için Pazar günü yapılacak toplantıda söylenecek ve ortaya çıkacak fikirlerin çok önemli olduğunu vurguladı.

Başkan Kurt, “Hedefimiz 2023, Cumhur ittifakında sağlam adım ve sağlam irade düşünüp, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin gösterdiği hedefe yılmadan ve büyük bir inançla 2023’e birlikte ulaşacağız diyerek, “Siyasette Yeni Dönem Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler” konulu istişare toplantısında alınacak her bir kararın vatana ve millete hayırlar getirmesini temenni ederken, istişare toplantısında verilen her bir kararın teşkilatça arkasında olduklarını dile getirdi.

MHP Genel merkezi tarafından organize edilen, divan başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlit Karakaya’nın yapılacağı toplantıya Ankara, Çankırı, Çorum, Kastamonu, Kırşehir, Nevşehir, Yozgat, Zonguldak, Kırıkkale, Bartın ve Karabük’ten teşkilatların yanı sıra belediye başkanları katılacak.

Bu haber 1822 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • f
    3 hafta önce
    güzel diyorsunuz ama üstte ittifak var altta yok diye düşünüyoruz biz il başkanının eski söylemlerinden ve belediyedeki ak partili çalışanlara yapılanlardan sonra ama bu düzen böyle gelmiş böyle gider