MHP Çankırı İlçe Ziyaret Turunu Tamamladı

“Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” temalı ilçe ziyaretleri...devamını okuyunuz.

MHP Çankırı İlçe Ziyaret Turunu Tamamladı
19 Eylül 2022 - 08:51 - Güncelleme: 19 Eylül 2022 - 08:57
MHP Çankırı İl Başkanlığı Genel Merkez tarafından belirlenen “Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” temalı ilçe ziyaretlerini; 9-10 Eylül ve 16-17 Eylül de haftada iki gün ve her gün üç ilçe olacak şekilde tamamladı.

Konuyla  ilgili bir açıklama yapan İl Başkanı Ahmet Kurt;

"9 Eylülde Yapraklı'da başlattığımız etkinliklerimiz Genel Başkan Yardımcımız Pelin Yılık, MYK Üyemiz Kadir Şekerci, Genel Başkanımızın Başdanışmanı Ruhi Ersoy ve MDK Üyemiz Ahmet Korhan Mastı'nın hitaplarıyla; tüm İlçelerimizde salon toplantıları, protokol ziyaretleri, esnaf ve işyeri ziyaretleri şeklinde değerlendirilerek 17 Eylül deki Merkez İlçe programımızla tamamamlandı.

Halkımızın yoğun teveccüh ve katılımıyla karşılaştık. İttifak ortağımız Ak Parti İlçe yönetimlerinin de ilgisi bizleri mutlu etti. Cumhur İttifakı'na verilen desteğin önemi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Aday belli Karar Net mitingleri ile güncel konuların değerlendirildiği toplantılarımız dolu dolu geçti. Katılımları için Genel Merkez Yöneticilerimize, ilçe teşkilatlarımıza, Belediye başkanlarımıza ve STK Temsilcilerimiz ile tüm halkımıza teşekkür ederim" dedi.

Bu haber 780 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum