MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt'un Teşekkür Mesajı

Kurt, "13. Cumhurbaşkanı olarak seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türkiyemiz, Türk Dünyası ve İslam Alemi, insanlık için hayırlı hizmetlere vesile olmasını dilerim.”dedi.

MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt'un Teşekkür Mesajı
31 Mayıs 2023 - 00:32 - Güncelleme: 31 Mayıs 2023 - 00:37
Teşekkür Mesajı

MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde MHP’ye ve Cumhur İttifakı Adayı Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a oy veren Çankırılı hemşehrilerine, yaptığı basın açıklamasıyla teşekkür etti.

Başkan Kurt açıklamasında şunları ifade etti: “Gerek 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılan 28. Dönem Milletvekilliği seçiminde partimizi oy oranıyla birinci yaparak partimizi Milletvekilliği ile taçlandıran, gerekse 13. Cumhurbaşkanı seçiminde Cumhur İttifakımızın adayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a oyları ile destek vererek ilk üçe girmesini sağlayan başta kıymetli hemşehrilerimiz olmak üzere, MHP Genel Başkan Yardımcımız ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Dr. Pelin Yılık Hanımefendi'ye, Ak Parti Grup Başkanvekili Sayın Muhammet Emin Akbaşoğlu'na, Milletvekili adayımız İsmail Arslaner, Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen, tüm ilçe başkanları ve teşkilatlarımıza, Yapraklı Belediye Başkanımız Ömer Güngör, Korgun Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Kozan, Bayramören Belediye Başkanımız Halil Muratoğlu’na, İl Genel Meclisi Üyelerimize, Belediye Meclis Üyelerimize, Ülkü Ocakları Başkanlarımıza ve Ülkü Ocaklı gençlerimize, Kadın "Aile Çocuk Engelli Politikalardan sorumlu il başkan yardımcımız ve ekibine, TÜRKAV, Kamu-Sen, diğer STK Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine, kıymetli muhtarlarımıza, Cumhur İttifakı paydaşlarımız, Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik ve teşkilatına, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Musali Cemal ve teşkilatına, Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı M. Fatih Müjdeci ve Teşkilatına ve tüm halkımıza teşekkürlerimi sunarım. Cenab-ı Allah birliğimizi daim eylesin. 13. Cumhurbaşkanı olarak seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türkiyemiz, Türk Dünyası ve İslam Alemi, insanlık için hayırlı hizmetlere vesile olmasını dilerim.” dedi.

Bu haber 1824 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum