Çayyolu Elektrikçi hosting PUBG Mobile UC Satın Al Seo Paketleri

MHP Çankırı Teşkilatları Ankara'daki Bölge İstişare Toplantısına Katıldı

Çankırı heyeti Başbuğ Alparslan Türkeş’in kabir ziyaret ederek dua ettikten sonra Çankırı’ya döndü.

MHP Çankırı Teşkilatları Ankara'daki Bölge İstişare Toplantısına Katıldı
29 Kasım 2023 - 22:05 - Güncelleme: 29 Kasım 2023 - 22:08
Ankara’daki Bölge İstişare Toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından başlatılan "2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu, Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantıları"nın 11. ve sonuncusu Ankara ATO Congresium'da Ankara, Çankırı, Kırıkkale,  Kastamonu, Bolu, Karabük, Düzce, Bartın ve Zonguldak illerinden milletvekilleri, belediye başkanları, teşkilatların başkanları ve vatandaşların katılımıyla düzenlendi.

MHP’nin Ankara’da düzenlediği 2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu, Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Çankırı Milletvekili Pelin Yılık, MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt ve yönetim kurulu üyeleri, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve başkan yardımcıları, Çankırı Merkez İlçe Başkanı Av. Mehmet Fatih Kaya, KAÇEP başkan ve üyeleri, Ülkü Ocakları başkan ve üyeleri, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan, Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör, Bayramören Belediye Başkanı Halil Muratoğlu, Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü ve Yapraklı MHP İlçe Başkanları yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Çankırılı katıldı.

Yazılı basın açıklaması yapan MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, genişletilmiş istişare toplantısının oldukça verimli geçtiğini belirterek şunları ifade etti:

“Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi’nin talimatlarıyla gerçekleştirilen, 2024’e Doğru Diyar Diyar Anadolu Bölge İstişare Toplantıları kapsamında Ankara’da birbiriyle kucaklaşan, binlerce gönüldaşımızla bir araya geldik. Azımız çok olsun, safımız sık olsun, teşkilatlarımız var olsun. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerine hazırlık sürecini dolu dolu geçireceğiz, hiçbir şeyi şansa veya sürprize bırakmayacağız. Çankırı ve ilçeleri için çalışmaktan yorulmayacağız, vatan ve millet sevdamızdan asla vazgeçmeyeceğiz.

Çünkü biz Türk ve Türkiye aşığı Milliyetçi Harekât Partisi’yiz. Çünkü biz parmak ile sayılmayan, kırmak ile tükenmeyen, vurmak ile düşmeyen Milliyetçi Hareket Partisi’yiz. İnanıyoruz ki, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerle birlikte Türk ve Türkiye Yüzyılı yürüyüşü hızlanacak ve yoğunlaşacak. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin işaret ettiği gibi ayırmadan, ayrışmadan, yerelde iktidar, ülkede istikrar iradesindeyiz. Mahalli İdareler seçimlerinde Çankırı’daki tüm belediyelerde üç hilalin dalgalanması için teşkilat mensupları olarak var gücümüzle çalışacağız.”

Divan başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ın yaptığı toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Çankırı Milletvekili Pelin Yılık’ta bir konuşma yaparak Türkiye'nin genel siyaseti ve yerel siyasi çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Programdan sonra hemşerileri ile de bir araya gelen milletvekili Yılık vatandaşlarla sohbet edip taleplerini dinledi günün anısına fotoğraflar çektirildi.

Çankırı heyeti Başbuğ Alparslan Türkeş’in kabir ziyaret ederek dua ettikten sonra Çankırı’ya döndü.

Bu haber 1848 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum