"MHP'den Seçilen Belediye Meclis Üyesi İYİ Partiye Geçti"

İYİ Parti’nin Çankırı’da son üyesi, MHP'den istifa ederek bağımsız olarak görev yapan Yapraklı Belediye Encümeni Ziya Baran'ın rozetini, İYİ Parti Uluslararası Politikalar Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş taktı.

"MHP'den Seçilen Belediye Meclis Üyesi İYİ Partiye Geçti"
31 Temmuz 2022 - 13:20 - Güncelleme: 31 Temmuz 2022 - 13:23
Belediye Meclis Üyesi İYİ Partiye Geçti”

MHP'den seçimlere girerek Çankırı, Yapraklı Belediyesi Encümen üyesi olan Ziya Baran, İYİ Parti'ye Geçti.

Kamuoyu araştırmalarında İYİ Parti’nin Türkiye oy ortalamasının üzerinde oy potansiyeline sahip olarak belirtilen Çankırı’da İYİ Parti’ye üyelik işlemlerinde artış yaşanıyor.

İYİ Parti’nin Çankırı’da son üyesi, MHP'den istifa ederek bağımsız olarak görev yapan Yapraklı Belediye Encümeni Ziya Baran'ın rozetini, İYİ Parti Uluslararası Politikalar Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş taktı.

Çankırı’da saha çalışmaları kapsamında Yapraklı ilçesi ve köylerine İl Başkanı Aydın Akbaş Merkez İlçe Başkanı Fevzi Çim, İl Başkan Yardımcıları ve partililerle ziyaretler gerçekleştiren Karamemiş, iki dönem Yapraklı Belediyesi MHP Encümen üyeliği yapan Ziya Baran'ın rozetini taktı.

Teşkilatların seçimlere hazır olduğunu vurgulayan Karamemiş; "Aziz vatanımızın her karış toprağı, Anadolu coğrafyasının kadim insanı, artık İYİ Parti'yi çağırıyor.

Bizler sorumluluklarımızın farkında olarak hem büyüyerek hem aziz insanımızın değerlerine sahip çıkarak, hem de vatandaşlarımızın müreffeh seviyelere ulaşması için dağ taş demeden, gece gündüz demeden koşturmaya devam edeceğiz. Yüce gönüllü hemşerilerimiz bize güvenmeye devam etsin" ifadelerini kullandı.

İYİ Parti'ye geçiş yapan meclis üyesi Ziya Baran, "iki dönem MHP meclis üyeliği yaptım, artık İYİ Parti için çalışacağım" dedi.

Bu haber 3214 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum