MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, "MHP Sahadadır, Türkiye'nin Her Yerinde Olduğu Gibi Çankırı'nın da Her Yerindedir" Dedi

“Adım Adım 2023; İl İl Anadolu” programı çerçevesinde ilimizde gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını yapan MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, “MHP olarak Cumhur İttifakı paydaşlığının verdiği sorumlulukla...devamını okuyunuz.

MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, "MHP Sahadadır, Türkiye'nin Her Yerinde Olduğu Gibi Çankırı'nın da Her Yerindedir" Dedi
13 Kasım 2021 - 17:59
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Çankırı İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Adım Adım 2023; İl İl Anadolu” toplantısı 13 Kasım 2021 Cumartesi günü gerçekleştirildi. Koç Otel’de gerçekleştirilen “Adım Adım 2023; İl İl Anadolu” toplantısına katılım yoğun oldu.

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin emir ve talimatları ile başlayan "Adım Adım 2023; İl İl Anadolu" teması ile gerçekleşen Çankırı programında; Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Pelin Yılık, MDK Başkanı Sayın Halil Öztürk, MYK Üyesi Sayın Kadir Şekerci, Genel Başkan Başdanışmanı Sayın Ruhi Ersoy, MYK Üyesi Sayın Turan Şahin ve MDK Üyesi Sayın A. Korhan Mastı 13 Kasım 2021 Cumartesi günü saat 10:00 da Koç Otelde Esnaf ve Meslek Odaları, Dernek ve Vakıflar, Sendikalarının değerli başkan ve yöneticileri, kıymetli muhtarlarımız, muhterem Çankırı'lılar ve değerli dava arkadaşları bir araya geldiler.

“Adım Adım 2023; İl İl Anadolu” programı çerçevesinde ilimizde gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını yapan MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, “MHP olarak Cumhur İttifakı paydaşlığının verdiği sorumlulukla Türkiye’nin ve Çankırı’nın meselelerine sahip çıkma ve çözüm üretme noktasında üzerimize düşen her sorumluluğun bilincindeyiz ve gereklerini yerine getiriyoruz. Her zaman olduğu gibi MHP sahadadır. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Çankırı’nın da her yerindedir” dedi.

İl Başkanı Kurt Konuşmasına şu sözlerle başladı:

Sayın Genel Başkan Yardımcımız, Sayın MDK Başkanımız, Sayın Genel Başkan Başdanışmanımız, Sayın MYK Üyelerimiz, Sayın MDK Üyemiz Sayın Belediye Başkanım, Sayın İlçe Belediye Başkanlarım, Sayın İGM Üyelerim, Sayın Belediye Meclisi Üyelerim, Sayın İlçe Başkanlarım ve teşkilatımızın her kademesinde görev yapan kıymetli ülküdaşlarım, Çankırı’ da faaliyet gösteren Esnaf ve Meslek odaları, Dernek ve vakıflar, Sendikalar ve STK ların kıymetli başkan ve yöneticileri, muhtarlarımız, değerli misafirlerimiz ve kıymetli basın mensupları.

Bugün; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin emir ve talimatlarıyla yurt genelinde düzenlenen “Adım Adım 2023-İl İl Anadolu” programının Çankırı buluşmaları” kapsamında gerçekleşen Genel Merkez heyeti ile bizlerin bir araya gelmesine vesile olmak için bir aradayız. Davetimize icabet ederek salonu şereflendiren cümle haziruna, her organizasyonumuzda yanımızda olan ve ekip çalışmasının örneklerini sergilediğimiz Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı Esen’e, hassaten teşekkür ederim. Cümle ile Hoş geldiniz sefa geldiniz.

Muhterem heyetimizin zamanını almama ve sözü üstadlarına teslim etme adına sözlerimi kısa tutarak bir iki cümleyle tamamlamak isterim.

Liderimizin ifadesiyle; “Çankırı Ülkücü Hareketin Omurgasıdır” düsturundan hareketle; MHP olarak Cumhur İttifakı paydaşlığının verdiği sorumlulukla Türkiye’nin ve Çankırı’nın meselelerine sahip çıkma ve çözüm üretme noktasında üzerimize düşen her sorumluluğun bilincindeyiz ve gereklerini yerine getiriyoruz.

Her zaman olduğu gibi MHP sahadadır. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Çankırı’nın da her yerindedir.

“Bölge İstişare Toplantılarıyla” başlayıp, “Gençlik” ve “Analar Bacılar Kurultayıyla” devam eden Genel Merkez sürecinin “Adım Adım 2023- İl İl Anadolu” buluşmaları ile genişlemeye ve dahi ilimizde gerçekleştirdiğimiz “Teşkilat Buluşmalarıyla” desteklenmektedir. Bunlar; önceki dönem İl ve Merkez İlçe Başkanları, Kadın Kolları, Ülkü Ocakları; İGM Üyeleri, Kamu Sen-TÜRKAV ile toplantılarımız ve en son bir önceki dönem görev almış il Yönetim Kurulu ile sohbet toplantılarımız şeklinde sürmüş ve bu durum devam edecektir. Dileğimiz geçmiş dönemlerde görev almış tüm mensuplarımızla bir araya gelmektir.

Bunun için gücümüzü de sizden, teşkilatlarımızdan, Genel merkezimizden ve elbette Muhterem Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendiden almaktayız ve bu durum böyle devam edecektir.


Bu duygu ve düşüncelerle sizleri en kalbi duygularla selamlıyor, programımızın “Ülkemiz ve Milletimizle, Partimize” hayırlı olması temennisiyle saygı sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene.” İfadeleriyle sözlerine son verdi.
Bu haber 1819 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum