MHP'si MYK Listesinde Yer Alan Çankırılı Hemşehrilerimiz

Kurt, Türklüğün bekasını kırmızı çizgi kabul eden ve bu bekayı korumaya yemin eden serdengeçtilerin yuvası olan Milliyetçi Hareket Partisi, “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” düsturuyla, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin işaret ettiği yolda Üç Hilali ile koşacaktır.

MHP'si MYK Listesinde Yer Alan Çankırılı Hemşehrilerimiz
21 Mart 2021 - 11:49
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Ahmet Kurt’un MHP 13. Büyük Kurultayı’na İlişkin Açıklaması

Malumlarınız olduğu üzere toylar, kurultaylar, Büyük Türk Milleti'nin kadim tarihinde yerini ve önemini her daim muhafaza etmiş geleneklerindendir. Bir toy, bir şenlik havasında gerçekleşen kurultaylarda davaya iman, lidere itaat ve ülkülere sadakat tescillenir.

Tarihimizde müstesna bir yer tutmuş 18 Mart'ta Ankara’da ulusal basın, yayın organlarında da aktarıldığı üzere tarihi bir gün yaşandı. Davası, Türklüğün yaşıyla eş olan Milliyetçi Hareket Parti’mizin 13. Olağan Kurultayı, dünyayı saran salgın tedbirlerine muvafık olarak, il başkanları, üst kurul delegeleri, belediye başkanları ve partimiz ilçe başkanlarının katılımlarıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi. Ankara’da Hakk’a iman, davaya inanmışlık ve Lidere sadakat bir kere daha tazelendi.

Bundan sonrası büyük Türkiye’ye, bundan sonrası Kızılelma’ya kaldığımız yerden koşar adım gitmekten ibaret olacaktır. Türklüğün bekasını kırmızı çizgi kabul eden ve bu bekayı korumaya yemin eden serdengeçtilerin yuvası olan Milliyetçi Hareket Partisi, “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” düsturuyla, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin işaret ettiği yolda Üç Hilali ile koşacaktır.

Türk tarihinin devlet idare tecrübesinin ve yüksek öngörü kabiliyetinin bugünkü sembolü olan muhterem Genel Başkanımız Bilge Lider Devlet Bahçeli’nin ifade ettiği üzere, Cumhur İttifakı hedeflerimizi gerçekleştirmek için Ankara merkezli, Türkçe bakışlı çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir. Bilge Liderimizin yıllar önce tespit edip dile getirdiği, “2023 Lider Ülke Türkiye” hedefine Ülkemizi ulaştırmak için “Cumhur İttifakı” olarak tüm gücümüzü vereceğiz.

Ülkücü Hareket’ e yakışır bir düzen, intizam ve disiplin içerisinde gerçekleşen 13. Büyük Kurultayımız neticesinde Sayın Genel Başkanımızın takdir ve tensipleri, delegasyonun teveccühleri ile partimiz Merkez Yönetim Kuruluna (MYK) seçilen tüm Üyelerimizle beraber Genel Merkezimizin Yönetim Listesinde yer alan Sayın Kadir Şekerci’ yi, Sayın Pelin Yılık’ı ve Merkez Disiplin Kurulu Listesinde yer alan Sayın Ahmet Korhan Mastı’yı tebrik ediyor, yeni görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum.

Muhteşem bir şekilde gerçekleşen 13. Olağan Kongremiz, ülkemize, milletimize, partimize hayırlara vesile olmasını yüce Allah’ tan niyaz ederim. 

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt

Cumhur İttifakı Ortağı MHP'nin 13 Olağan Genel Kurultayında Merkez Yönetim Kuruluna Seçilen Çankırılı hemşehrilerimiz Sayın Kadir Şekerci, Pelin Yıllık ve Ahmet Korhan Mastı Beyleri www.haberci18.com İnternet Medyası olarak kutlarız..
Bu haber 7423 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum