Milletvekili Salim Çivitcioğlu'nun Kuzeni Osman Çivitcioğlu ÇAKÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığına Getirildi

Kuzen Çivitcioğlu’nun jet hızıyla üniversitede Bilgi İşlem Daire Başkanı olarak görevlendirilmesi kamuoyunda tartışmaları beraberinde getirdi.

Milletvekili Salim Çivitcioğlu'nun Kuzeni Osman Çivitcioğlu ÇAKÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığına Getirildi
10 Aralık 2019 - 12:15

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu'nun memur kuzeni Osman Çivitcioğlu, Çankırı Karatekin Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığına getirildi.

 

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu'nun Çankırı Defterdarlığı'nda memur olarak çalışan yakın akrabası Osman Çivitcioğlu, yakın zamanda bulunduğu kurumdan ayrılarak Çankırı Karatekin Üniversitesi'ne geçti. Kuzen Çivitcioğlu’nun jet hızıyla üniversitede Bilgi İşlem Daire Başkanı olarak görevlendirilmesi kamuoyunda tartışmaları beraberinde getirdi.

 

Çankırı Defterdarlığı'ndan haftalar öncesinden ilişiğini kestiği öğrenilen kuzen Çivitcioğlu’nun basamakları hızlı bir şekilde atlayarak göreve getirilmesiyle ilgili taraflardan henüz bir açıklamada bulunulmadı.

 

AKP Çankırı Milletvekili Çivitcioğlu'nun Çankırı Defterdarlığı'nda çalışan 'amcaoğlu' Osman Çivitcioğlu bulunduğu kurumdan ayrıldı. Osman Çivitcioğlu'nun Maliye Bakanlığı gibi bir kurumdan ayrılmasının özel nedeninin arkasında yatan gerçek ise; Çankırı Karatekin Üniversitesi'ne 'Bilgi İşlem Daire Başkanı' olarak görevlendirilmesi yatıyor...


Bu haber 3095 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İşsiz
    7 ay önce
    Üniversite mezunları işsiz kalmaya devam etsin, siz amcaoğlunuzu makam sahibi yapın!