İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun İstifası Kabul Edilmedi

Süleyman Soylu’nun yerine, teröristlerin ve terör sevicilerinin korkulu rüyası Süleyman Soylu atanmıştır.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun İstifası Kabul Edilmedi
13 Nisan 2020 - 00:54 - Güncelleme: 13 Nisan 2020 - 11:59

İstifası Kabul Edilmedi

Dosta güven, haine korku veren; vatanı, milleti, devleti için kendinden vazgeçmiş yiğit insan; Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifasının ardından açıklama geldi.

“Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifasının kabul edilmediği duyuruldu.”

Akşam sıcak saatlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifa haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Hafta sonu 31 Büyükşehirler ve Zonguldak’ta 2 günlük sokağa çıkma yasağı öncesinde sokalar da yaşanan izdihamın sorumluluğunu üzerine aldığını belirterek istifa kararını duyuran Soylu’nun istifası kabul edilmedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yapılan açıklama şöyle: 15 Temmuz darbe girişiminin hemen arkasından İçişleri Bakanlığı görevine getirilen Sayın Süleyman Soylu, bugüne kadar başarılı çalışmalarıyla milletimizin takdirini kazanmıştır. Terör örgütlerinin ülkemizdeki eylem kapasitelerinin önemli ölçüde azaltılmasında Sayın Bakanımızın yürüttüğü kararlı mücadelenin büyük payı vardır. Aynı şekilde deprem gibi doğal afetlerin ardından yapılan çalışmalarda da, İçişleri Bakanımız sürekli sahada olarak güçlü bir koordinasyon gerçekleştirmiştir. Koronavirüs salgının sağlık hizmetleri, gıda tedariki ve kamu güvenliği boyutu da bulunduğu bir gerçektir. İçişleri Bakanımız, bir ayı aşkın süredir yürüttüğü başarılı çalışmalarıyla, bu süreçte ülkemizde kamu güvenliği konusunda hiçbir sıkıntı çekilmemesini temin etmiştir. Sayın Bakanımız istifa talebini sayın Cumhurbaşkanımıza sunmuş, Cumhurbaşkanımız bu talebi uygun bulmadığını kendisine ifade etmiştir. Bir makam sahibinin istifasını sunması kendi takdiridir, fakat nihai karar Sayın Cumhurbaşkanımıza aittir. İçişleri Bakanımızın istifası kabul edilmemiştir, kendisi görevine devam edecektir.

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak diyoruz ki; “Milliyetçi Olunca Milletçe Oluyor”

Dere Geçilirken At Değiştirilmez!

Süleyman Soylu’nun yerine, teröristlerin ve terör sevicilerinin korkulu rüyası Süleyman Soylu atanmıştır.

Halkın sevgisine mazhar olan, teröre karşı dimdik ayakta duran Bakanımız Sayın Soylu'ya sahip çıkarak Soylu bakanımızı soysuzlara yedirttirmedik. Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz.

Herkes Şapkasını Önüne Koymalı...

Hepimiz bu olaydan ders çıkarmalıyız. Vatandaş olarak nelere sebep olabileceğimizi, bu olayların ne gibi sonuçlar doğuracağını, böyle olası bir durumda kimlerin ekmeğine yağ çalacağımızı ve kimlere sevinç çığlıkları attıracağımızı daha iyi hesap etmeliyiz. Gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında dört bir yandan, bulunduğumuz süreci kendine fırsat bilen ve bu durumdan siyaset devşirmeye çalışan, kendini bilmez güruhların oyununa gelmemeli ve ulaşabildiğimiz her yerde, her ortamda dürüst insanların arkasında dimdik durmalıyız.

Pkk ve Fetö'cüleri sevindirmemek için acilen gereği yapılmalı denildi yapıldı da. O zaman reiste, damat’ ta istifa etsin dedik. Süleyman Soylu’nun istifa etmediğini, istifa ettirildiğini bal gibi biliyorduk. Damadın talimatıyla istifa ettirilmiştir.

Hatadan Dönüldü, Siyonistlerin Sevinci Kursaklarında Kaldı!

Gururunuz varsa Süleyman Soylu gibi suçu üzerinize alıp o gün marketlere, tekel bayilerine, kuruyemişçilere, fırınlara koşanlar sizde kendinizi 14 gün evlerinize hapsedin. Hadi bakalım sıra sizlerde…


 

Bu haber 11395 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum