MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğüne Fatih Bulanık Atandı

MKE İzmir/Aliaga Hurda İşletmesinde çalışıyorken geçtiğimiz haftalarda da Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğüne ataması gerçekleşti.

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğüne Fatih Bulanık Atandı
17 Ekim 2021 - 22:11 - Güncelleme: 17 Ekim 2021 - 22:17
Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş. Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğüne Fatih Bulanık Atandı

Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş. Çankırı Silah Fabrikasında çalışmakta iken; bütün projelerde büyük emekleri geçen Çankırı’nın öz evladı Başmühendis Fatih Bulanık asılsız, yersiz bir iftira sonucu İzmir/Aliağa Hurda İşletmesine gönderilmişti.

MKE İzmir/Aliaga Hurda İşletmesinde çalışıyorken; geçtiğimiz haftalarda da Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğüne ataması gerçekleşti.

Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş. Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğüne atanan Fatih Bulanık’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerin iletilmeye çalışan ziyaretçilerin ziyaretleri maske, mesafe, hijyen kuralları çerçevesinde aralıksız devam ediyor.

“Yüksek teknoloji ürünü yerli ve millî silah üretimi için Çankırı Silah Fabrikamız istihdamını artırarak var gücüyle çalışıyor.” İfadelerinin yer verildiği ziyarete Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Salim, Çivitçioğlu, İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, İl Genel Meclis Üyesi Ruhi Şeker Fatih Bulanık’ı makamında ziyaret ettiler.

Bu haber 7151 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • SESSİZ ADAM
  1 ay önce
  Sevgili Mustafa Bey öncelikle Fatih BEY'in müdürlüğü hayırlı olsun.Yalnız bir detayı sizlerle paylaşmak istedim.Bizler Türk halkı olarak bazen sevinç ya da mutlu günlerimizde bazen abartıya kaçıyoruz.Önemli bir detay... Her ne şartla olursa olsun Bayrak üzerine yazı yazılmaz ...!!!!
 • Vatandas
  1 ay önce
  Hayırlı uğurlu olsun. Cenab-ı Allah muvaffakıyetler nasip etsin. Niyetim muhalefet etmek değil. Tanımadığım birini eleştirmekte değil. Ama hassas olduğum bir konuya da değinmeden geçemeyeceğim. O Ay Yıldızlı Al Bayrağımızın Kırmızısı milyonlarca şehidimizin kanıyla yazıldı.Sayın müdürüm siz değil, biliyoruz ama size bayrağımızı o şekilde hediye getirenler bunu düşünmeliydi. Ölmüşlerim gelse o bayrağın üstüne kendi ismini yazamaz. Hediye getirenler bunu düşünselerdi çok iyi olurdu.