Motosiklet Kazasında Yaralı Olarak Hastaneye Kaldırılan Sezer Armağan Vefat Etti

Motosikletiyle Kastamonu istikametinden gelen özel bir araca çarparak ağır şekilde yaralanan; 19 gündür de Çankırı Devlet Hastanesinde tedavisine devam edilen Sezer Armağan hayatını kaybetti.

Motosiklet Kazasında Yaralı Olarak Hastaneye Kaldırılan Sezer Armağan Vefat Etti
18 Haziran 2022 - 00:31 - Güncelleme: 18 Haziran 2022 - 00:37
Sezer Armağan Vefat Etti

28 Mayıs 2022 Cumartesi günü akşam saatlerinde Çankırı Otobüs Terminali önündeki kavşakta, motosikletiyle Kastamonu istikametinden gelen özel bir araca çarparak ağır şekilde yaralanan; 19 gündür de Çankırı Devlet Hastanesinde tedavisine devam edilen Sezer Armağan, tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak yaşam savaşını kaybetti, sevenlerini üzdü.

Çankırı Merkez Ünür köyü sakinlerinden Kamyoncu esnaflarından (Merhum) Ömer Armağan’ın oğlu, Doğan Armağan’ın kardeşi, Şehrimiz Kahveci esnaflarından Şerafettin Armağan’ın yeğeni, Sezer Armağan (evli) 17 Haziran 2022 Cuma günü hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi 18 Haziran 2022 Cumartesi günü Büyük Camiin’de kılınacak Öğle namazından sonra Sarıbaba aile mezarlığına defnedilecektir.

Rabbim merhametiyle muamele eylesin, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa'nın (S.A.V) şefaatine nail, kendisine komşu eylesin İnşaAllah. Ailesine, sevenlerine ve Ünür Köyüne başsağlığı ve büyük sabırlar diliyoruz.

Bu haber 12647 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum