Başkan Müjdeci, Yeniden Erbakan'ın A Takımında

Türkiye 2023 seçimlerine son süratla giderken, Yeniden Refah; Yeniden Erbakan dedi!

Başkan Müjdeci, Yeniden Erbakan'ın A Takımında
10 Kasım 2022 - 20:33 - Güncelleme: 10 Kasım 2022 - 20:36
Erbakan’ın A Takımında

65 bini aşan katılımcı sayısı ile Türk siyasi tarihinin en kalabalık kongresi Ankara Arena’da 6 Kasım günü Yeniden Refah Partisi tarafından gerçekleştirildi. Dr. Fatih Erbakan’ın yeniden genel başkan seçildiği kongrede ayrıca Erbakan’ın seçime giderken birlikte çalışacağı A Takımı da belli oldu.

Müjdeci Yeniden A Takımında

Yeniden Refah Partisi’nin en genç simalarından (28) Muhammed Fatih Müjdeci, yeniden Erbakan’ın A Takımında yer aldı. Hali hazırda partisinin Çankırı İl Başkanlığı, MKYK Üyeliği ile Genel Merkez Medya ve İletişim Başkanlığı görevlerini üstlenen Başkan Müjdeci, yeni dönemde de MKYK Üyesi seçildi.

Çalışmalarıyla, parti çevresinde ilk günden beri takdir görmekte ve çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmekte olan Müjdeci, yaptığı çalışmalar ile Dodurga seçimlerinde Çankırı’da sandıktan 2. parti olarak çıkmayı başarmıştı. Ayrıca Çankırı’da 3 bin seviyelerine ulaşan üye sayısında Müjdeci’nin yaptığı çalışmaların ve stand etkinliklerinin rolü oldukça yüksek.

Kongre sonrasında açıklamalarda bulunan Müjdeci; “Çalışmalarımızı aşk ile yapıyoruz. 6 Kasım, bizi yok sayanlara, gizlemeye çalışanlara çok büyük bir mesaj oldu. İnanıyoruz ki 2023 seçimlerinde Yeniden Refah Partisi seçimlerde çok etkili bir konumda olacak. Genel Başkanımızın da dediği gibi, biz ittifakımızı millet ile yapacağız. Mevcut hiç bir ittifaka yakın değiliz, olmamız mümkün de değil. Seçimlere tek başımıza girerek milletimizin sesi olacağız.” ifadelerini kullandı.

Türkiye 2023 seçimlerine son süratla giderken, Yeniden Refah; Yeniden Erbakan dedi!

Bu haber 3484 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 18 li
    1 yıl önce
    Ne oldu yeniden aday oldu da Türkiye'yi mi kurtaracaklar yani. Altı 1 li masaya 1 daha eklenmezler inşallah. Zaten ipini koparan o masaya oturmuş.Millet ittifakı adını koymuşlar sanki millet onlara mecburen oy vereceklermiş gibi.Vay yavrum vay.Ne ala memleket.