Muharrem Ovacıklı Makam Koltuğuna Oturdu

Bazı STK’larda da yöneticilik yapan Ovacıklı sevilen simalardan biriydi.

Muharrem Ovacıklı Makam Koltuğuna Oturdu
10 Eylül 2020 - 18:58 - Güncelleme: 11 Eylül 2020 - 10:35

İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğüne Atanan Muharrem Ovacıklı Makam Koltuğuna Oturdu

Geçmiş yıllarda Çankırı Belediye Başkanlığı Özel Kalem Müdürü iken, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevini de üstlenmişti. Belediye Başkanlığında yapılan birim Müdürleri değişikliği ile Belediye Basın Yayın ve Hakla ilişkiler müdürlüğüne getirilen Muharrem Ovacıklı ilerleyen günlerde kurum değişikliği talebiyle Çankırı Belediyesinden ayrılmıştı. Bazı STK’larda da yöneticilik yapan Ovacıklı sevilen simalardan biriydi.

Muharrem Ovacıklı İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğüne Vekâleten Atandı

Ataması yapılan Ovacıklı 10.09.2020 Perşembe günü yapılan resmi tebligatla Öğle sonu Çankırı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koltuğuna oturmuş oldu. 
 


Bu haber 7934 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Dertli
  1 hafta önce
  Daha ne olacak arkadaş.Muharrem Beyin o makama gelmesi için bir sürü avantajı var. Bir kere yerli mamul. İkincisi referansı kuvvetli.Üçüncüsü şehri tanıyor. Dördüncüsü Belediye de kültür müdürlüğü yapmış. Ne yani daha layık biri olmasına rağmen yabancı birini mi getirip o koltuğa oturtsalardı. 65 yaşına kadar devam inşallah.
 • Murat
  2 hafta önce
  Bu Kadarıda pes :) sen tut belediye ki adamı kültür müdürlüğüne ata. Birde Kültür İl Müdürü olarak ata. Akıl var mantık var bu adamın Kültür Bakanlığı ile alakası yok iken bilmediği bir kuruma atanması çok manidar olmuş, gerçi bu ilk değil bunun bir çok örnek 81 ilde vardır. Ben yıllardır oyumu AKP ye verdim, ama bu şekilde saçma sapan atamalar, adaletsizlikler AK Partiyi benim gözüm de bitirmiştir. Çankırı milletvekilleri bırakın şu adamı şuraya bu adamı buraya atayalım muhabbetlerini, icraat yapın, yatırım yaptırın Çankırı'ya.... saygılar...
 • 18 li
  1 hafta önce
  Sevgili Murat.Ya hu adam Çankırılı bir kere. İli tanıyor, kültürünü biliyor. Yıllarca Belediyede çeşitli kademelerde görev ve müdürlüklerde bulunmuş. Ayrıca Belediye Kültür Müdürlüğü yapmış ve Yüksek lisans yapmış daha ne yapacak bu adam. Bu hasetlik ne böyle. Yabancı olur kızarsınız yerli olur çatlarsınız. Bir de AK Partili olduğun yalanını söyleyip algı psikolojisi yapman hiç hoş değil. Çünkü Ak Partililer AKP diye konuşmaz ve yazmazlar. Ayıp çok ayıp.
 • Kankaaaaa
  2 hafta önce
  Siyasetle mi geldi? Yoksa hakkıyla mı geldi?
 • isimsiz
  2 hafta önce
  Siyasetle gelecek tabi. Yıllarca her görevi üstlenmiş neyle gelecek herkes girdiği yerdemi sayıyor. Boş konuşmayın Hallaç nereden geldi hakkıyla mı geldi. Partiden bile tepki gösteren oldu hala Ovacıklı ya laf at boş işlerle uğraşmayın.
 • mehmet
  2 hafta önce
  Tabii ki hakkıyla! (Yani Hakkı Belediye ye gelince.......)