Müptezelin Birisi Üç Kuruşluk Yazı Yazıyor

Çivitçioğlu, “Biz eleştirilere her zaman açığız. Basının işi sadece iktidar partisini yermek olmamalı. Hiç mi yaptığımız iyi bir şey yok, iş yok?” diye toplantıya katılan hazuruna sordu.

Müptezelin Birisi Üç Kuruşluk Yazı Yazıyor
01 Kasım 2019 - 21:05 - Güncelleme: 01 Kasım 2019 - 21:12

Çankırı Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İl, İlçe Başkanları, Gençlik Kolları, Kadın Kolları Başkanı ve teşkilatı birlikte Çankırı yerel basın, ulusal basın ve Çankırı’da yayın yapan bazı İnternet medya mensupları ile bir araya gelerek genel gündemi değerlendirdiler.

 

Genel gündemi değerlendirme toplantısında Partisi ve şahsını eleştiren, asılsız, astarsız haberler paylaşan bir şahsa göndermelerde bulundu.

 

Milletvekili Salim Çivitcioğlu şu ifadelere yer verdi:

 

Çivitçioğlu, “Biz eleştirilere her zaman açığız. Basının işi sadece iktidar partisini yermek olmamalı. Hiç mi yaptığımız iyi bir şey yok?” diye toplantıya katılan hazuruna sordu.”

 

Kimse bize bayrağımıza Atatürk’e sahip çıkmayı öğretmesin. Çankırı’yı da adım adım biliyoruz. Geçmiş hafızamız var! Kimin bu ülke için, bu şehir için ne olduğunun, ne yaptığının farkındayız. Her yerde her noktadayız. Biz Cumhuriyet Bayramı’nda sabah Anıtkabirdeydik. Gerçekten arayıp sorsaydı paylaşılan resimlere göre de haber yapmazdı. İşte müptezelin birisi üç kuruşluk yazı yazıyor, kamuoyunu inandırmaya çalışıyor.

 

Müptezelin yazdığı ve paylaştığı satırlarda şu cümlelerden ibaret diyen Çivitçioğlu, “AKP Çankırı milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitcioğlu'nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerinin gerçekleştirildiği gün şehir merkezinde oldukları ortaya çıktı! İki milletvekili gerek sabah saatlerinde gerçekleştirilen kokteylde, sonrasında yapılan geçit töreninde ve de akşam yapılan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Fener Alayı yürüyüşünde hiç mi hiç ortalıkta görünmemişlerdi. AKP'li vekiller 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerini değil, lokantayı tercih etmişler! Gibi paylaşımlarda bulunmuş. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerine neden katılmadığını açıklasaydın? Diye de bizi eleştirmiş.”

 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, “Kimse buna inanmaz. Kimse bize bayrağımıza, Atatürk’e sahip çıkmayı öğretmesin, sınıfta kalır.” Çünkü biz Cumhuriyet Bayramı’nda sabah Anıtkabirdeydik. Kimse bize bayrağımıza, Atatürk’e sahip çıkmayı öğretmesin.” Diye Müptezelin birisine göndermede bulundu.

 

 

Bu haber 2701 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum