İş Adamı Mustafa Yavuz Vefat Etti

Kent Bir İnşaat Ticaret ve Sanayi LTD.ŞTİ iş yeri sahiplerinden Hayrettin, Cevat, Cihat Yavuz’un babaları değerli iş adamlarımızdan Mustafa Yavuz hayatını kaybetti.

İş Adamı Mustafa Yavuz Vefat Etti
29 Eylül 2020 - 09:31 - Güncelleme: 29 Eylül 2020 - 12:56

Şehrimizin çınarları bir bir rahmet-i rahmana kavuşuyorlar. Ani vefatları ile tüm sevenlerini derinden üzüyorlar. Mustafa Yavuz beyin vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Yavuz Ailesinin Acı Günü

“İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn”

Çankırı’mızın değerli esnaflarından Mustafa Yavuz ağabeyimiz Rahmeti Rahmana kavuşmuştur. Allah’ım bu güzel insanı rahmetiyle muamele eylesin mekanı cennet olsun...

Kent Bir İnşaat Ticaret ve Sanayi LTD.ŞTİ iş yeri sahiplerinden Hayrettin, Cevat, Cihat Yavuz’un babaları değerli iş adamlarımızdan Mustafa Yavuz 29.09.2020 Salı günü sabah saat 08:30 da tedavi görmekte olduğu Ankara'da bir hastanede hayata gözlerini kapattı, hakka yürüdü.

Merhum Mustafa Yavuz ağabeyimizin cenazesinin ne zaman ve nerede, saat kaçta toprağa verilecek bilgileri netlik kazanmadı. Gelişmeler bu sayfadan kamuoyuna duyurulacaktır.

"Biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin. 


 


Bu haber 4781 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • İsmail ATAKUL
  1 ay önce
  Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilerim.
 • METİN KOÇ
  1 ay önce
  ALLAH RAHMET EYLESİN. MEKANI CENNET OLSUN.