Şeyhler Şeyhliğini, Müritlerde Nerede Olduklarını Gözden Geçirmelidir (Özel Haber)

Diyanet ve hükümet ses çıkarmıyor neden? En büyük sorumluluk diyanetin ve bu ülkeyi yönetenlerin bunların ipini niye çekmiyor?

Şeyhler Şeyhliğini, Müritlerde Nerede Olduklarını Gözden Geçirmelidir (Özel Haber)
05 Eylül 2020 - 12:12 - Güncelleme: 05 Eylül 2020 - 12:35

12 Yaşındaki Çocuğa İstismarı İtiraf Ettiği Ses Kaydı Oryaya Çıktı!

“Güzel sarığı biz saracağız” deyip devletin içine sızma planını anlatan tarikat şeyhi 12 yaşındaki kız çocuğuna istismardan tutuklandı.

Bu tür olayları okudukça kahroluyorum dini kullanarak yapılan pisliğe mi yoksa her fırsatta dine ve Peygamber efendimize yapılan hakarete mi yanalım bazı cahiller her kötülüğü dinden zannediyor cahil zihniyete yazıklar olsun.

Bu İnsanları Çankırı'da Karşılayanlar Vardı

Kavgalı tarikat şeyhleri geçmiş yıllarda aynı gün Çankırı’da müritleri ile buluştuydu. Nakşibendî Bursevi Lideri Şeyh Ahmed Yasin Bursevi, Şeyh Fatih Nurullah Efendi’ye Sultan dergahında ince mesajlarla cevap vermiş; İki şeyhinde aynı gün Çankırı'da olması şeyhlerin Çankırı'da alan kapma savaşı yorumlarını beraberinde getirdiydi.

Çankırı’da İmaret mevkiinde Sultan Dergahı girişinde dervişleri tarafından ilahiler eşliğinde tef çalınarak karşılanan Nakşibendî Bursevi Lideri Şeyh Ahmed Yasin Bursevi ise, Şeyh Fatih Nurullah Efendi ile aralarında yaşanan tartışmaya dergahta verdiği ince mesajlarla cevap verdi.

Kimseye Akıl Vermek Niyetinde Değiliz. Gerçekten Çankırı’da bazı kişi veya kişiler kimin, kimlerin peşinden koştuğunun farkında olmadıklarının; kimlerle olmalıdırlar diye düşüncelerimizi ortaya koyuyoruz.

"Hele İslami devlet olsun, en güzel sarığı biz saracağız. Tayyip Bey ‘Bekleyin' dedi. Vakti gelir. Devletin kontrol mekanizmalarında olalım" diyen Uşşaki Cemaati şeyhi Fatih Nurullah 12 yaşındaki kız çocuğuna istismardan tutuklandı. Müritleri, şikayetçi olan babayı döverek kolunu kırdı.

“Aldatan sizi Allah ile aldatmasın.'' (Fâtır 5. Ayrıca bk. Lukman 33 ve Hadid 14-15.)

"Dinsizlere Beni İfşa Etmeleri İçin Fırsat Vermeyin"

"Allah beni sınamak için 12 yaşındaki kız çocuğuna fiziksel yakınlaşmamın olup/olmadığını görmek istedi, ben de nefsime yenildim ve çok kısa süreli bir temasım oldu. Bu olayın duyulmasına izin vermeyin ve dinsizlere fırsat verdirmeyin. Beni ifşa etmeyin, gerekirse kızı alırım" Uşşaki Tarikatı'nın lideri Fatih Nurullah (Fatih Şağban)

Bu ahlaksız sözde şeyh, 12 yaşında bir kız çocuğunu tacizden tutuklanmış. Müritleri ise çocuğun babasını şikayetten vazgeçirmek için dövmüşler. Yani, Lut Kavmi hortlamış. Kur'ansız ve ahlaksız dinin geldiği yer işte burasıdır. Ve bunlar, iktidar destekçisi olarak Türkiye'ye yön veriyorlar. Bu şarlatanlara gereken en ağır cezaların verilmesi lazım. Bu şarlatanların yolundan gidenlerede Allah akıl fikir versin.

Sözün Bittiği Yer

Üç gün sonra bırakırlar. Toplum için son derece tehlike arz ediyor. Kesinlikle en ağır ceza ile cezalandırılmalı. Devletin acilen tekkelere el atması ve Osmanlı'da ki post nişinliğini geri getirerek bu iyi niyet avcılarına fırsat tanımaması gerekir. Bizim milletimiz iyi niyetli istismara çok açık! Fetö’de yaşananlar ders olmuştur İnşallah.

Türkiye hala 100 yıl geriden geliyor dünyadaki en karlı ticaret din tüccarlığıdır. Sermayesi yalan müşterisi cahildir.

Böyle sahte şeyh adı altında deccal in 70 bin sarıklı alim görünen sahte şeyhleri olacak şeytanlar bile bunlara bakıp şaşırıp ders alacak bunlardan. Akıllı olan bunlara inanmıyor ve kapılmıyor ama maalesef bazı şahıslara övgü sözü yapıyor. Diyanet ve hükümet ses çıkarmıyor neden? En büyük sorumluluk diyanetin ve bu ülkeyi yönetenlerin bunların ipini niye çekmiyor? Cumhurbaşkanına çok yakınmış gibi ''Tayyip bey bekleyin dedi'' şeklinde cümle kurduğunda, AKP'den kimse neden çıkıp ''Cumhurbaşkanımızın bu tiplerle işi olmaz'' demedi? Ya da Cumhurbaşkanlığından neden bir kınama yapılmadı? Yoksa birileri gene aldanmış mıydı?

İşin özü, “Ne Fetullahları biter ne İsmailleri, ne de Süleymanları!

1400 yıl çalışmadan yaşarlar, arsa tapu ne varsa alırlar, ilkokul dışardan terktirler, din satarlar, pazarda limon satamazlar ama; hepsi villada otururlar. Jibe binerler, lüks hayat sürerler, insanlara da şükredin derler…

Bu Haberi Sayfalarımıza Taşıdık diye Yargısız İnfaz Etmeye Hiç Bir Kimse Yeltenmmesin Bedeli Bellidir. Bizi bilen bilir, bilmeyende kendisi bilir...

www.haberci18.com İnternet medyası olarak İslam Düşmanı Değiliz. Şehitler, Yaranlar Diyarı Çankırı ve İnsanlarının Göz Bebeğiyiz. 

Suç ortada. lami cimiyi bırakın. Haksızlık karsısında susan dilsiz şeytandır.. Olay komplo diyeceğim ama diyemiyorum çünkü kendi telefon konuşması var oldu bir kere öptüm işte diyor adam sapık bu kadar bu tarikatı da kapatın. Bu insanın yaptığıyla kimse hacıyı, hocayı kınamasın. Buna hakkınız yok. Her it kendi bacağından asılır. Bunlar alim kılığına girmiş zalimlerdir. Allah bunları yok etsin inşallah???? Boş yorumlar yapanlar roman okumayın Allah’ın kelamını okuyun, ilim öğrenin azıcıkta. Müslümanım demekle olmuyor öyle. Allah hidayet versin inşallah. ????????

Satırlarımı baba sözlerimle bitiriyorum. Diyanet İşleri Başkanlığı varken tarikat ve cemaatlere gerek yoktur. Beka sorunu teşkil etmektedir. Bu güne kadar hükümetler oy devşirmek için bunları kullandı. Bunlarda karşılığında bu ülkeye, güzelim vatanıma her türlü zararı verdi, vermeye de devam ediyorlar. Müslüman uyanık olmalıdır. Peygamberimiz bize iki şey bıraktı. Kuran ve sünnet bunlara sıkıca sarılalım bize yeter. Nokta…

Okuyun İzleyin Ve Ondan Sonra Karar verin!

Daha evvel Adnan Oktar’ın hem programında hem de gıyabında övgü konuşmaları yapan Nakşibendi lideri Şeyh Ahmet Yasin Bursevi, Oktar’a düzenlenen operasyon sonrasında bu konuşmalarını inkar ederek Adnan Oktar'a küfür etti.

Bursevi, daha evvel Oktar’ın programına katılmış ve “inşallah emir komuta kademesinde başımızda sizleri görmek istiyoruz, biz dua ordusu olarak arkada sizi desteklemek istiyoruz” demişti. Oktar'ın tutuklanmasının ardından bu söylediklerini inkar ederek, müritlerine dönük bir konuşmada “Adnan Oktar büyük bela bir cemaat, ne zannediyorsunuz siz, ben adam etmek için çok uğraştım” diyor.

Oktar’a asa hediye eden Bursevi, bu eylemini “bir odunla onu terbiye etmeye, adam etmeye çalıştım” diyerek savundu. Daha eski bir konuşmasında, Adnan Oktar (Harun Yahya) ‘ı özellikle Mehdi’lik iddiası konusunda dinleyin vaazı veren Bursevi, Oktar için “Belli ki Allah tarafından vazifeli, görevli bir zat, niye isyan ediyorsunuz” diyor.

Nakşibendi lideri Bursevi daha evvel de 1986’da kalkışından hemen sonra düşen Challanger uzay mekiğini kendilerinin düşürdüğünü iddia etmişti. Takdir kamuoyunun.


 


Bu haber 3738 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • 18 li
  1 hafta önce
  Arkadaşlar bir kere dindarlar ile sahtekarları bir birine karıştırmayın. ''Dindar insan'' yaptığını Allah için yapar. Gösterişten, riyadan ve reklamdan kaçınır. Haremlik ve selamlığa önem verir. Yaşantısı mütavazidir ve etrafı tarafından sevilir ve takdir edilir.Konuştuklarına itibar edilir ve tutarlıdır.Yalan ve abartılı şeyler asla konuşmaz.Konuştukları Kur'an ve Sünnet dışına taşmaz.Anlattıkları yalnızca Allah ve Rasulü'nden olur.Örneklerini hocalarından,şeyhlerinden ve gavslarından vermezler. Dindarların sohbetlerinde mehdiden bahsedilmez, çünkü öyle bir dertleri yoktur. '' Dindar olamayanlar'' da ise yalan,iftira ve gıybet bolca bulunur.Makam ve şöhret hırsı had safhada olur.Anlattıkları abartı,hikaye ve şirk dolu ve safsatalar ile doludur.Haremlik ve selamlığa önem vermezler. Allah'ın önemle üzerinde durduğu farzlarından bazılarına fütursuzca teferruat diyebilirler. Konuştukları ile eylemleri uyuşmaz.Ele verir talkını kendi yutar salkımı sözü tam da bu tiplere uyar.
 • Ertuğrul Tarık
  3 hafta önce
  Benden yardım isterken şu okulun eksiğini tamamlayacağız diye gelin. Köye 2. cami için ya da camiyi yenileyeceğiz diye değil.
 • Artunç Kalkan
  3 hafta önce
  Ülkemizin en büyük sorunu EĞİTİM.
 • Müslümansan ALLAHA iman et
  3 hafta önce
  Nerde ne kadar şeyh varsa ta...
 • melih
  3 hafta önce
  Toplum tamamıyla dinden uzaklaşıyor. Bir çok kişi biliyorum bunlar Müslümansa ben kafirim diyen.