Dört Nesil Öğretmen Buluşması

Okul Müdürü Tansel Yılmaz, “Bizleri yetiştiren öğretmenlerimizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Öğrencilerimiz için de bu tablo çok şey ifade etmeli." dedi.

Dört Nesil Öğretmen Buluşması
04 Ocak 2020 - 15:26

Buluştular

Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görev yapmış öğretmenlerimiz yetiştirdiği öğrencileri yani şimdi ki öğretmenlerimizi ziyaret ettiler.

1950 yılında okulumuzdan mezun olup 1954 yılında Kız Teknik Yüksek Öğretim Okulu’nu bitirerek 1955-1968 yılları arasında okulumuzda Dış Giyim Öğretmeni olarak çalışan Nermin Solakoğlu, yetiştirdiği öğrenciler arasında bulunan Kız Teknik Genel Müdürlüğü’nden 2004 yılında emekli olan öğrencisi Süheyla Akpınar ve 1998 yılında Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğü Engelliler Daire Başkanlığı’ndan emekli olan Gülper Solakoğlu 26/12/2019 tarihinde okulumuzu ziyaret ederek geçmiş yıllara ait güzel anılarını tazelediler.

Ziyarette Süheyla Akpınar’ın yetiştirdiği öğrencilerden olan ve 1989’dan beri okulumuzda görev yapan Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni Hanife Dodur ile bir araya gelerek sohbet eden misafirlerimiz geçmişi anarak duygusal anlar yaşadılar.

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Okul Müdürü Tansel Yılmaz, “Bizleri yetiştiren öğretmenlerimizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Öğrencilerimiz için de bu tablo çok şey ifade etmeli. Bir çocuğun hayatında en büyük rol model öğretmeni olmuştur. Bizler de öğretmenlerimizin izinden gitmenin gururunu yaşıyoruz.” dedi.Bu haber 3794 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum