Çankırı'da Hırsızlık Yaptıkları Tespit Edilen 4 Şahıs Tutuklandı

Asayiş Şube Müdürlüğümüzce yapılan çalışmalarda; Olayların faillerinin Ö.Ç., H.A., R.A ve M.A. isimli şahıslar olduğu, şahısların çalıntı malzemeleri D.A. isimli şahsa sattıklarının tespiti üzerine...devamını okuyunuz.

Çankırı'da Hırsızlık Yaptıkları Tespit Edilen 4 Şahıs Tutuklandı
22 Ocak 2021 - 19:06
Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

Çankırı’da hırsızlık yaptığı tespit edilen Ö.Ç., H.A., R.A ve M.A., Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince kısa sürede yakalandı. Şahıslar adli işlemlerin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

05.01.2021 ve 10.01.2021 tarihlerinde ilimiz merkezinde meydana gelen, Açıktan Hırsızlık (bakır kablo hırsızlığı) ve İşyerinden ve Kurumdan Hırsızlık (kalorifer peteği, su sayacı, musluk başlığı hırsızlığı) olayları ile ilgili olarak olayların fail/faillerinin tespitine yönelik Asayiş Şube Müdürlüğümüzce yapılan çalışmalarda; Olayların faillerinin Ö.Ç., H.A., R.A ve M.A. isimli şahıslar olduğu, şahısların çalıntı malzemeleri D.A. isimli şahsa sattıklarının tespiti üzerine Ö.Ç, H.A, R.A. ve M.A. isimli şahıslar 11.01.2021 günü ekiplerimizce yakalanarak gözaltına alınmış, D.A. isimli şahsın da yakalanması sağlanarak şahıstan çalınan malzemelerin bir kısmı teslim alınarak müştekisine teslimi yapılmış, Ö.Ç, H.A, R.A. ve M.A. isimli şahıslar 12.01.2021 günü çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklanmışlar, şahıslar Çankırı E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.

Vatandaşlarımızın huzuru ve genel asayişin sağlanması, suçun önlenmesi ve meydana gelen olayların faillerinin yakalanmasına yönelik Asayiş Şube Müdürlüğümüzün titiz ve çok yönlü çalışmaları devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Bu haber 14574 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum