Belediye Başkanı Esen Öğrencileri Otobüs Terminalinde Karşıladı

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı Esen Öğrencileri Otobüs Terminalinde Karşıladı
07 Ekim 2023 - 21:49 - Güncelleme: 07 Ekim 2023 - 22:01
Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, üniversite okumak için Çankırı’ya gelen öğrencileri karşıladı. Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor.

Kredi Yurtlar Kurumu’nun yerleştirme sonuçlarının açıklanması ve bölümlerin akademik takviminin belli olmasının ardından öğrenciler Çankırı’ya gelmeye başladı. Yaklaşık 4 bine yakın öğrenci ağırlamaya hazırlanan Çankırı Karatekin Üniversite’sine okumaya gelen öğrencileri Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen otobüs terminalinde karşıladı. Otobüslerden inen öğrencilere “Hoşgeldiniz” karşılamasında bulunan Başkan Esen aynı zamanda öğrencilerin valizlerini taşımalarına da yardım etti.

Öğrencilerle kısa süre sohbet gerçekleştirerek aynı zamanda poğaça ve meyve suyu ikramında bulunan Başkan Esen, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Belediye Başkanları da valiz taşır Büyük Çankırı ailesinin bir parçası olarak gördüğümüz üniversiteli öğrencilerimizi otobüsten iner inmez aile şefkatiyle karşıladık. Çaylarını ikram ettik, valizlerini yerleştirdik, gidecekleri yere kadar bıraktık Hatamız olduysa affola” ifadelerine yer verdi. Üniversite okumaya geldikleri şehrin belediye başkanı tarafından karşılanmanın mutluluğunu yaşayan öğrencilerin memnuniyetleri yüzlerine yansıdı.

Çankırı’ya gelen yeni öğrencilerin ilk adım attıkları yer olan otobüs terminalinde Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in yanı sıra Gençlik Merkezi tarafından stant açılarak Çankırı tanıtımıyla beraber çay ikramı yapıldığı da öğrenildi.


Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Belediye Başkanları da valiz taşır. Büyük Çankırı ailesinin bir parçası olarak gördüğümüz üniversiteli öğrencilerimizi otobüsten iner inmez aile şefkatiyle karşıladık. Çaylarını ikram ettik, valizlerini yerleştirdik, gidecekleri yere kadar bıraktık. Hatamız olduysa affola. Bir ihtiyacı olan lütfen çekinmeden bizzat bana ulaşsın.” İfadelerini kullandı.

Bu haber 2372 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum