Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi

Mehmetçik Ortaokulu öğrencisi Mete Hasan Öztaş, ikinci olan İsmet İnönü Ortaokulu öğrencisi Zeynep Cemile Oğuz ve üçüncü olan Mehmetçik Ortaokulu öğrencisi Nil İkra Kayalı’ya...devamını okuyunuz.

Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi
19 Mart 2021 - 20:59 - Güncelleme: 20 Mart 2021 - 18:44
Valimiz Abdullah Ayaz “Şehit Aileleri ve Gazilerle Yaren Olmak” Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödüllerini Verdi

Valimiz Abdullah Ayaz, Çankırı Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği ile Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen Ortaokul öğrencileri arası “Şehit Aileleri ve Gazilerle Yaren Olmak” konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ödül merasimine Valimiz Ayaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği yöneticileri ile öğrenci ve aileleri katıldı. Öğrencilerle bir bir tanışan Valimiz Abdullah Ayaz, başarılı olarak dereceye giren öğrencileri tebrik etti.

Yarışmaya katılarak Mehmetçik Ortaokulu öğrencisi Mete Hasan Öztaş, ikinci olan İsmet İnönü Ortaokulu öğrencisi Zeynep Cemile Oğuz ve üçüncü olan Mehmetçik Ortaokulu öğrencisi Nil İkra Kayalı’ya ödüllerini takdim eden Valimiz Ayaz, öğrencilere kitap hediye etti.

Bu haber 4723 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum